Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egy tolvajt vagy orvgazdát...

Feketeruhasember kérdése:

Ha egy tolvajt vagy orvgazdát meglopnak akkor ők ugyanúgy rendőrt hívnak?

Figyelt kérdés
Nem tervezek természetesen ilyet. Nem is ismerek nyilvan senkit aki az lenne. Csak érdekel hogy a bűnözőknek milyen erkölcsi kódexe van ilyen esetre vagy mit csinálnak.
febr. 11. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Orgazda

Orvgyilkos.


2021. január 1-jével. A tényállási elemek a pénzmosásba integrálódtak. Az eddig orgazdaságnak nevezett cselekmények továbbra is büntetendők, de ettől fogva ezeket nem orgazdaságnak nevezzük, hanem a pénzmosás bizonyos tényállásának.

febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert akkor képbe kerülnének a rendőrségen. Ilyenkor szokták maguk intézni a problémát.
febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Justinianus ***** válasza:

Igen, a tolvajt is megilleti a birtokvédelem. Tehát ha a Széll Kálmán téren ellopják tőlem a mobilt, amit előtte Újpalotán loptam, mehetek a rendőrségre.

Sőt, ha két szemfüles járőr utánafut, és elkapja azt, aki kitépte a kezemből, akkor visszaadják nekem a "mobilomat".

febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kivéve ha egyébként pl körözött az illető nem?
febr. 11. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Most ez megint olyan, hogy biztos volt már rá példa.


Nézd meg azokat a kreténeket, akik rendőrt hívnak mert kamu drogot adtak el nekik. Szerintem teljesen ugyan az. Látod van példa erre is.

febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!