Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A nyomozó ügyész ugyanúgy...

A nyomozó ügyész ugyanúgy intézkedett a büntetőeljárás alá vont személlyel mint egy rendőr?

Figyelt kérdés
Tehát, például elfoghatja, előállíthatja, bűnügyi helyszíni szemlén vehet részt, és például golyóálló mellényben, bilinccsel, gázspray el, pisztollyal mehet a helyszínre?

#Nyomozó ügyészség
2021. szept. 11. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2021. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak az amcsi filmekben. Mondjuk ott lehet, hogy úgy van, de azt sem hiszem.
2021. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi. De hát miért? A bűnügyi nyomozó is felszerelkezve, sokszor pálcélban, akkor a nyomozó ügyész miért nem?
2021. szept. 12. 08:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3: Szakadj már le a filmekről. A nyomozó nyomoz és kész. Mindenkinek megvan a dolga. Csak röhögök, amikor valami filmben a bűnügyi helyszínelők nyomoznak, sőt: fegyverrel a kézben rontanak be valahová és UTÁNUK jönnek a kommandósok!
2021. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké ezt én értem. Akkor mondom egy valós példát: az Újpesti késelés él, én is itt, a 6.-on lakom, a szemlebizottság mellett két nyomozó ügyész is jött. Ők, is bevonták olyan fehér ruhába öltözve, meg ők is hallgattak ki a helyszínen, fegyver nem volt náluk. De ha mondjuk őket is megtámadják, akkor mi van?
2021. szept. 12. 09:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért van ott a többi rendőr.

Nyomozó ügyész csak azért volt kint mert hivatalos személy elleni erőszak történt, ami helyszínes is lett.

És ami kont történik az nem kihallgatás.

2021. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hanem mi? Velem azt közölték, hogy helyszíni tanú kihallgatás

Elmondtam mit láttam, tett fel pár kérdést, amire válaszoltam. Később még idézték az ügyészségre, rendes tanú kihallgatásra

2021. szept. 13. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!