Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi volt a legfurcsább bűntény?

Mi volt a legfurcsább bűntény?

Figyelt kérdés
Tehát amiről olvastál, vagy a Településeden történt. Köszi!

febr. 19. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Ackermann Dávid eltűnése számomra a legfurább.
febr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Amikor a rendőrautóban halt meg a tanú,a politikai maffia ellen tanúskodott volna..
febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Egy férfi autókat erőszakolt meg.
febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
A szopófantom.
febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Zsanett ügy.
febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fsms ***** válasza:

sorozat gyilkos a 4-s úton. Soha nem került elő.

[link]


az áldozatok pontos számát nem tudják, nemhogy az elkövetőt.

febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Saját településen: még az 1930-as években történt. Egy férfi a kerti budiban talált egy levágott emberi lábat. Elkezdődött a nyomozás és kiderült, hogy a szomszéd település hentes-mészárosáé volt. A gyilkosságért hentes feleségét ítélték el, aki - állítólag - lelőtte a férjét, majd profi hentesmunkával feldarabolta és a szomszédos településeket elrejtette a darabokat. Végül elítélték a nőt életfogytiglanra, de nem biztos, hogy ő volt, a hentes fia is gyanús volt, meg végül nem került elő az egész holttest.


Nem saját településen: a Seuso-kincs megtalálása körüli gyilkosság és a kincs elrablása.

febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%

2018, Szegedi Járásbíróság:


Verőfényes napsütéses, kora tavaszi februári idő volt.

E nap reggelén, pontosan 08:00-kor, egy kamu gép feljelentett engem becsületsértés vádjával, amibem természetesen ártatlan vtam.

A lány Bátyja már a tárgyalás előtt inzultált, ezt folytatta a tárgyalás után is, a folyosón. Én először megkértem szépen, hogy jöjjön ki a Széchenyi térre és rendezzük ezt le, mint 2 igazi kan, de gyáván menekülni akart azon a hátsó bejáraton ahol az őrizetes rabokat viszik be az épületbe.


Én ezt megneszeltem és ott biza el is kaptam a grabancát, a Húga védeni akarta a ,,kemény férfit", de nem sikerült neki sem, a csávónak kitört 2 foga, a lánynak meg eltörött az orra... ez mind2nek élete végéig maradandó nyom lesz. Én meg büszkén mesélem mindenhol, mindaddig ameddig csak élek 😌🙄

febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Az, hogy erre a kérdésre válaszoltam :D
febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 te vagy az aki rettegve kérdezgeti gyakorin hogy mi lesz a sorsa a tárgyalásos bunyó miatt meg paranoiás vagy? vagy azt már nem mesélgeted a nagy közönségnek a való életben?
febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!