Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A fiatalabb rendőrök embersége...

A fiatalabb rendőrök emberségesebbek?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre, hogy aki mostanában fiatalon kerül állományba az sokkal emberségesebb mint a régiek, akik a kilencvenes években esetleg még korábban kerültek szolgálatba. Nem morognak nem szemétkednek az emberrel, ha minden rendben engedik is tovább az embert. Ellenben régebben majdhogynem rendszeres volt például az autósok vegzálása, goromba módon viselkedtek a rendőrök a sofőrökkel.

Ezt csak én tapasztalom hogy ilyen szempontból a mai rendőrök többsége sokkal visszafogottabbak ugyanakkor határozottabb ha megkívánja a helyzet?



febr. 20. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem életkor függő.
febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Én ősszel jártam jártam úgy, hogy sétáltam az utcán Pesten, azt hallom hogy kiszólnak a kocsiból hogy "mi a neved?" Hátranézek, ilyen kis 20 éves flegma rendőr csaj kikönyökölve a kocsiból. Érted semmi jó estét kívánok vagy valami köszönés, semmi ilyen, teljesen bunkón hogy hívnak, mit sétálgatsz itt stb. Azt hittem kirántom a kocsiból.

Ne legyenek illúzióid, a fiatalabb generáció se jobb. Rendőrnek az megy aki szeret hatalmaskodni, olyanok aki annó elvették a kakakóscsigádat suliba.

febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bennük már nincs kommunista erőszak.
febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Nincs köze az életkorhoz, hogy ki mennyire emberséges. Ez egyéni jellem és adottság kérdése inkább.
febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Én így tapasztaltam.
febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 árokpart ***** válasza:
80%
Igen ez pontosan így van kérdező. Szerencsére az új generáció belépésével megszűntek a korábbi kommunista reflexek.
febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem emberfüggő, de eddig rendes fiatal rendőrökkel találkoztam.
febr. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!