Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek a titkosszolgálat...

Szerintetek a titkosszolgálat keze idáig a Gyik-ra is elér?

Figyelt kérdés
Egy elég nagy forgalmú és látogatottságú oldal, vélhetően a titkosszolgálat itt is végzi a “munkáját” és ellenőrzi, hogy mikről írnak, kik miket posztolnak?
febr. 28. 08:48
1 2
 11/17 hájaaa ***** válasza:
24%
Kutyát nem érdekli a konteó, csak ha már fegyverrel mész konteót hirdetni
febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Háát, határeset....elvileg ha Kérdező szervezkedik, toboroz, stb, azaz az alkotmányos jogrend megdöntésére tesz előkészületeket, stb, az lehet már az előkészületi és "tervezési" fázisban is büntethető, ezt nem tudom, de szerintem a Dagadt tuti szigorította, nehogy már le akarja valaki váltani, és ne lophasson kedvére.
febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt valami idióta páros néhány éve, akik itt gyk-n ismerték meg egymást, és csatlakozni akartak az isis-hez. törökországban voltak már asszem, mikor lekapcsolták őket. Szóval ja... van fülük itt is akár.
febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt is van


[link]


Ha minden igaz. De már nem tudom mi a pontos sztori, olvasd el ha érdekell

febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom vannak -e erre statisztikák, de szerintem az emberek 1-2 %-a labilis, és simán lehet hogy vevők lennének tényleg ilyesmire, belépnének szervezetekbe, vagy amit 13# ír, hogy az isis-hez csatlakoznának, stb.

Ezeket azért szelíden, finoman de lehet tényleg ki kell szűrni, esetleg figyelni.

Tóni, Barbara - csak a biztonság kedvéért beleírom, hogy láthatatlan legyek :)

febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Fsms ***** válasza:
100%

nyilván a Tóni és Barbara mellett lehet egy-két olyan információ melyek kombinációja esetén jelez, pl. földhivatali bejegyzés, egy összeg, egy szerződő fél, etc...

ezek már nem ilyen ék egyszerűségű keresések. Plusz ott lehet az AI mögötte.

febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy pedót is elkaptak itt, habár őt felhasználók jelentették.
márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!