Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Más is támogatja, hogy kínai...

Más is támogatja, hogy kínai rendőrök jönnek Magyarországra?

Figyelt kérdés

Személy szerint én üdvözlendőnek tartom az ötletet.

Legalább abban az esetben ha tényleg azok a kőkemény szigorú "előbb üt utána kérdez" típusú rendőrök.

Ugyanis Magyarországon a magyar rendőrök nem csinálnak semmit a bűnözőkkel. Mármint azokkal, akik tényleg közveszélyes bűnözők, mert félnek a rendőrök. Amikor bizonyos perui indiánokra emlékeztető csoportok felfegyverkezve terrorban tartanak tisztességes adófizető polgárokat és késekkel fenyegetőznek akkor érdekes módon sehol sincsenek a magyar rendőrök, ilyenkor mind gyáván elmenekül és semmit sem csinál. Kitalálnak mindenféle sablonos szövegeket csak, hogy ne kelljen tényleg szembenállni a bűnözőkkel.


Viszont amikor gyengékről van szó, akkor nagyon bátrak ám a rendőrök. Ha nyugdíjas bácsik-nénik nem fizetik ki a parkolási csekket vagy hátralékuk maradt a rezsiből akkor egyből rájuk ront a kommandó. Vagy amikor egyetemistákat kell páncélozott pajzsokkal ellátott felszerelésben lefújni, akkor is nagyon kemények ám ezek a magyar rendőrök.


Szóval szerintem nyugodtan kijelenthető, hogy a magyar rendőrség a bűnözőket védi. A címlapra teszik a gimis füvest, amint épp bilincsben viszik el ezzel példát statulálva míg máskor kiengedik a jogerősen elítél pedofil ragadozókat.


Ezért örülök neki, hogy olyan országból jönnek rendőrök, ahol a rendőrnek tényleg hatalma van és funkciója is.

Remélem azokból a keményebb durvább fajtákból küldenek majd.

Egyből be is tennék ilyen kínai rendőröket mondjuk a Blaha Lujza térre, a Nagyvárad meg Kálvin téri aluljáróba is. Igazából ha lehetne teljes Budapestet teleraknám ilyen kínai kopókkal. Különösképpen a nyóckerbe meg a hétkerbe látnám szívesen őket.


Viszont személy szerint én észak-koreai rendőröknek is nagyon örülnék. Ha rajtam múlna behívatnék több száz, vagy inkább ezer észak-koreai rendőrt is és kivinném őket Borsod meg Szabolcs megyébe egy kicsit rendet rakni. Miskolcnak is biztosan jót tenne pár tucat észak-koreai rendőr.


Más hogy van ezzel?



márc. 8. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Ez csak terelés a hatalmas botrányról, na meg az infláció.
márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Én annak örülnék, ha a kínia rendőrség letartóztatná Orbán Viktort és a komplett fideszt, mint a Trónok harcában Cersei Lannistert és csatlósait a harcos fiai, akiket Cersei maga hatalmazott fel hasonló jogkörrel.

Az eléggé epic lenne.

márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy vagyok ezzel, hogy Orbán Viktor lemondását tudnám egyedül támogatni.
márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Magyarokat is védeni fognak? Nem csak a saját kínai állampolgáraikat?
márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

2, Támogatnám az elképzelést, csak az a baj ezzel, hogy nálunk nem működne a Shame Walk, mert sehol sem lenne már annyi magyar, hogy tudja, miről van szó.

Gondolj bele, kiküldik a Váci utcába, ami tele van túristákkal?

Vagy Felcsútra, ami meg arab, meg afrikai focistákkal? Azt sem tudnák, ki ez az ember.

márc. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Nehogy azt hidd, hogy ezek a rendet őrizni jönnek.... Orbánt meg a haveri kört jönnek védeni, meg zaklatni mindenkit aki kritizálja a kormányt.
márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Mi van, ha megtagadom az együttműködést, pl igazoltatásnál?


Ha megszólít egy ilyen kínai majom, tuti elküldöm valahova. Asszem ebből börtön lesz.


orbi nagyon fél valamitől, valakitől.


Unió, NATO mit szól ehhez?

márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Mostmár a rendőreink is Made in China? Majd visszaküldöm őket AliExpressel, hogy én nem ezt rendeltem.
márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 shortcel165 ***** válasza:
16%

Ha elverik a balliberális tüntikézők száját, akkor támogatom őket.


Könnygázt és gumibotot érdemelnek a zavargó szélsőségesek!

márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Fsms ***** válasza:
56%

Hogyan fognak kommunikálni bármilyen intézkedés esetén?

Valószínűleg Orbán paranoiája miatt hívják be őket. Tökéletes kommunista képzést kaptak, a legközelebbi kormányellenes rendezvényen őket vetik be.

Oda nem kell nyelvtudás.

márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!