Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A három eltűnés között van...

A három eltűnés között van összefüggés?

Figyelt kérdés

Till Tamás, Szatmáry Nikolett,Ackermann Dávid.


Az időre gondolok, 1998, 2000, 2009. Időben nagyon közel.



márc. 31. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs, semmi közük egymáshoz.
márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem.

Az első és az utolsó között 11 év telt el. Ez azért messze van, a nagyon közeltől.


Egymástól távoli helyeken történt.

Emelett nem igazán tudom, miért pont ez a három esetet emeled ki. Történt ezen felül még eltűnés a köztes évben.

ápr. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szathmáry Nikolett holttestét megtalálták, és szinte biztos, hogy helyi volt az elkövető. Én a tanárbácsit sem zárom ki, mint lehetséges elkövető.


Gyula és Baja több, mint 200 km-re van egymástól.


Till Tamásnál szintén gyanús, hogy helyi lakos követte el (bár itt azért annyira nem biztos, sok különböző elmélet látott napvilágot. Most néztem a Youtube-on Fantomkép 2 videóját róla, elég aok lehetőség van sajnos.)


Ackermann Dávid jóval később tűnt el, Budapesten.

Nem tudom, Random videóját láttad-e az esetről, valamint a 2 dunaújvárosi sráccal készült interjút, de ha nem, mindenképp nézd meg! Nincs kimodva sehol, de aki egy kicsit is tovább gondolja a sztorit, annak elég nyilvánvaló, hogy a barátok (főleg ÁGI) többet tudott, mint amit megosztottak. Vagyis a lány semmit nem osztott meg, kihúzott külföldre és elérhetetlenné vált. Ez több, mint gyanús.

(Nem, nem azt mondom, hogy ők tették el láb alól, de hogy valamit elhallgattak, az fix.)

ápr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!