Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Aki adott be panaszt a rendőrs...

Aki adott be panaszt a rendőrségnek? ( Közérdekű/visszaélés bejelentés benyújtása vagy RENDŐRI INTÉZKEDÉS ELLENI PANASZ ) Hogyan folytatódott az eljárás? Milyen hozzáállást tapasztalt? Megbánta e, hogy benyújtotta?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 15:20
 1/8 DK-s ***** válasza:
58%

Meg nem bántam mert negatív következménye nem volt, de mint kiderült, értelmetlen volt. Rendőr ellen hiába emelsz panaszt.


Éjszaka egy járőrpáros és az egyikük civil barátnője(!) elkapott hármunkat "munka" közben. Egymáshoz bilincseltek sorban, mivel csak két bilincsük volt, aközben megérkeztek a rádión riasztott kollégák is. Ott a helyszínen mindhármunkat sorozatban legyomroztak, kaptuk a sallereket kettesével, és mindennek szemtanúja volt a szemben lévő tömb egyik tulaja.


Én nem xarral gurigáztam, egyenesen az ügyészségen tettem feljelentést. Zajlott egy pár hónapig az ügyük, majd hívatott az ügyész, és közölte hogy bizonyítottság hiányában a vádakat elejtik.


Majd hozzátette hogy ő pontosan tudja hogy igazat mondunk, és "elgázolná" a járőröket, de a vezető ügyész leállította a nyomozást.


Kár a gőzért.

ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez nagyon durva!

Még örülj is hogy nem jelentettek fel becsületsértésért?

ápr. 3. 15:42
 3/8 DK-s ***** válasza:
53%

Nem merték túlfeszíteni a húrt, legalábbis az ügyészségen mert volt szemtanú, egybehangzó tanúvallomások, és országos botrány is kerekedhetett volna a sztoriból.


Hozzátartozik a történethez, hogy az aktuális ügyünk is "érdeklődés hiányában" elsikkadt, ügyészi megrovással zártak egy börtönnel járó balhét.


Kéz kezet mos, én már ismerem őket.

ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én már rengeteg panaszt nyújtottam be a szegedi rendőrség ellen, de az ellenségeimnek vannak barátai az ügyészségen... a következő lépés a Minisztérium lesz.
ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DK-s ***** válasza:

#4-nek:


Mehetsz te Strasbourg-ig is, Magyarországon nem lesz rendőrrel szemben igazad.


Csak provokációval tudod megszívatni őket.


Például alakítsd úgy a dolgokat, hogy naponta többször is megállítsanak, igazoltassanak. Annak nyoma van.


Utána jelentsd fel őket zaklatásért.

ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dk, itt többről van szó


A szegedi rendőrség meg Bíróság többször indított ellenem büntető eljárást minden alapos indok nélkül. Más esetekben hagyták volna az egészet a francba

ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dk, ha nem hiszed, itt egy videó erről:


[link]


Egy aktuális TikTok trendbe lett agyázva, de sajnos a sztori igaz

ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Velem "csak" az történt, hogy a zebrán elgázoltak. A sofőr és szemtanu úgy döntött hogy mentőre van szükségem - kihívták,- a rendőr ért ki hamarabb- a gázolónak segített.én pedig nem voltam úgy hogy ki tudtam volna állni magamért. a mentőt lemondták.. szerencsére nem lett nagyobb bajom azaz nem haltam bele, de 8 napon túl gyógyuló sérülésem lett. (védelem nélkül.. azaz- mivel nem volt jegyzőkönyv érted.. )
ápr. 4. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!