Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet még nálam házkutatás?...

Ricsi19910915 kérdése:

Lehet még nálam házkutatás? Február 26- an lettem feljelentve kis pénzügyi dolog miatt (sikkasztás jelentős érték).

Figyelt kérdés
Azóta annyi történt hogy behívták a munkatársaim kihallgatásra. Nekem még nem jelezték semmit. Ügyvédem már a feljelentés napjától van. Ő mondta hogy ilyen esetben házkutatást és lefoglalást is csinálhat a rendőrség. Már április van és még nem volt semmi. Nem is azért érdekel mert rejtegetni valóm van, mert azt a pénzt (nem.vagyok rá büszke)2021 óta vettem el folyamatosan és basztam el erre arra. Nagyon miatt és apám miatt érdekel hogy lehet a még házkutatás vagy foglalás mert ők erről nem tudnak hogy lehetnek és nagyon 80 éves lassan és nem akarom hogy annyira megijedjen hogy baja legyen.

ápr. 7. 08:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Nagyon* nagyim
ápr. 7. 08:15
 2/3 MDaniel98 ***** válasza:
Na, most kis pénzügyi dolog, vagy nagy értékre elkövetett sikkasztás.
ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező!


A jelentős érték az 5 millió fölött van, mester!


Bár a milliárdhoz képest ez lehet "kis pénzügyi dolog".

ápr. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!