Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történik akkor, ha valaki...

Mi történik akkor, ha valaki öngyilkos szeretne lenni, de még idejében kijönnek a rendőrök, mentősök, de az illető dühöng, rúg, csíp és el akar szökni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

ezt hogy érted?

hát nem tart sokáig egy nyugtató injekciót adni, ami kiüti, aztán mehet a szokásos eljárás, na de attól függ persze milyen módon ... nem mindegy h begyógyszerezte magát vagy le akar ugrani a hídról

2010. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy hídleugrásnál.
2010. dec. 2. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugtatót akár lőni is lehet, mint az oroszlánnak. Aláállnak egy hajóval és kifeszítenek egy ponyvát.
2010. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha már rúg, csíp, akkor valószínűleg elkapták. Akkor a rendőrök kényszerítő eszközt alkalmazhatnak, mondjuk bilincset az önkárosítás és másoknak okozott sérülés megakadályozására, aztán a mentősök valahogy lenyugtatnak. Utána irány a Pszichó.
2010. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 djgenyo válasza:
Elrulom neked h lenyomjak mint a gyalogbekat az ifa az aszfaltra. Ugyanis ha rug kapal akk veszelyes masokra meg onmagara tovabba a rendort ha meguti hivatalos szemelz elleni eroszak miatt buntetoeljaras indul ellene.
2010. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát régeben dolgoztam én olyan helyen, h pontosan tudom hogy is megy ez, és ez itt magyarország, szal nem fogják szépen kérni h nyugodjon már le, hanem még a mentőben is agyonverik (persze azt szigorúan tanítják, hogy csakis akkor, ha becsukták az ajtót, hogy ne legyen tanú, utána meg aztán mehet, amit akarnak), na mindezzel szélsőséges esetekben persze nincs is nagy baj, de az már baj h nagyon sokszor vissza is élek vele, szal lényeg, én nem tanácsolom, inkább ne akarj kapcsolatba kerülni a mentőkkel se
2010. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel először megbilincselik a rendőrök, majd a mentősök benyugtatózzák és beviszik a kórházba. A konkrét körülményektől függ, hogy indítanak-e ellene büntetőeljárást mondjuk hivatalos személy elleni erőszak miatt.
2010. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!