Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy Hitler nem...

Lehetséges, hogy Hitler nem lett öngyilkos a háború utolsó napjaiban, hanem elszökött ő is Dél-Amerikába? Az oroszok csak a presztízs (nemtudom hogy hogy írják) miatt mondták azt hogy mire megtalálták, Öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
Elvégre sosem voltak híressek az oroszok az igazmondásukról, és nincs túl sok bizonyíték arról, hogy Hitler öngyilkos lett. Elvégre elégették, és csak néhány fog maradt meg belőle...
2011. ápr. 22. 13:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt is hozzáfűzném, hogy szerintem a Nácivadászoknak azért nem sikerült rájukakadni, mert Hitler a megszökése után nemsokkal szerintem a rossz egészségi állapota miatt meghalt.
2011. ápr. 22. 13:03
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Presztizs.


Egyébként teljesen mindegy, gyakorlatilag mindenképp meghalt, a közvélemény számára legalábbis.

2011. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Lehet. Az is lehet hogy Hitler zsidó volt, Jézus Krisztus pedig sumér-magyar...annyi mendemonda meg történelemhamisítás kereng, lehetetlen megállapítani hogy mi igaz és mi nem.


Mellesleg mostanra már ígyis-úgyis meghalt.

2011. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Mivel at oroszoknál található maradványok (amiket a bunker elfoglalásakor szedtek össze, pl kopony egészen jól megmaradt álkapoccsal) egyértelműen azonosíthatóak így nem lehetséges.

egyrészt a fém foghidai a régi akták alapján azonosíthatóak,másrész kb 5 éve,amikor az oroszok kutathatóvá tették a maradványokat megcsinálták a DNS teszet 2 unokaöccsével is. és ez is azonosította.

Kopony anélkülpedig nehéz élni Dél-Amerikában.

2011. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

"Kopony anélkülpedig nehéz élni Dél-Amerikában."


De nem lehetetlen. Legalábbis az összeesküvés-elméletek elkötelezett hívei számára.

2011. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Én már azt hittem, hogy a többi nácival együtt a Holdra menekült és 2018-ban jönnek vissza. Igaz, addig Hitler már nem fog élni (olyan sokáig nem élhet), de vissza fognak jönni a nácik! Én már alig várom!!! (ez az egyik filmben lesz benne. Kíváncsian várom, hogy mennyien fognak tapsolni érte, hogy jöjjenek vissza, kik várják tárt karokkal őket).

Komolyra fordítva a szót, a hullát azonosították, a szovjetek ölték meg. Igen, egy legenda volt az, hogy Hitlert nem találták meg, de a szovjetek előbb ott voltak Berlinben, mint a szövetségiek.

2011. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Megölte magát a r.ohadék, pedig egy évet le kellett volna húznia Ausvitzban, és aztán , ha ,még él, saringázal kivégezni.A koponya nagy része megvan, mert olyan benzinhiány volt, hogy nem sikerült annyit önteni rá, hogy megsemmisüljön.

Azonosították, a National Geografic két órás, igen részletes filmet adott közre.A NG. szándékosan nem hazudik, több mint 100 év alatt egyszer sem kapták rajta.

Én elhiszem, miután egy kutatő könyvét is olvastam, aki a Kezében tartotta a csontot, és hasonló következtetésre jutott.

A személyi szolgája szerint, Szeretett kutyáján kipróbálta a cián-kapszulát, érdeklődve nézte, ahogy

az állat lassan megfullad, ezután úgy döntött, hogy fejbelövi magát, és közvetlen előtte ráharap egy kapszulára-biztos ami biztos.

Túl könnyü halála volt v.azze.

2012. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 viktorvarga ***** válasza:
44%
remélem még él!amugymeg mért hitlert szidja mindenki mértnem inkáb a bankár,világvezető zsidókat akik kilobbizták a 2. vh-t?
2013. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert az nem vethető össze Hitler tetteivel.(ha ez igaz is)

# 7 miért pontozták le, ha lényegében ugyan az a véleménye mint azoknak, akik 100%-osak?Érdekes... :)

Egyébként meg szerintem akinek van egy kicsi esze is és van rá módja az kilobbizza a háborút.(ha már megtörténik és nem vagyok zsidó)Akinek megy szíve van, az pedig ellenzi a háborút.

USA is hasznot húzott az első vh-ból, pedig Ők nem zsidók.

2015. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki ezt tenné csak nem mindenki teheti.
2015. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!