Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendészeti SZKI-baszeretnékjel...

Rendészeti SZKI-baszeretnékjelentkezni, és hogyan kell "bejelentkezni" egy urológiai vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Rendészeti SZKI-baszeretnékjelentkezni, és hogyan kell "bejelentkezni" egy urológiai vizsgálatra?Már megvan a Hatósági biz.+tüdőszűrő, csak az urológia hiányzik, és azt szeretném kérdezni, hogy hogyan kell elvégeztetne ezt a vbizsgálatot?? Nem tuodm, mert még soha nem voltam ilyen, vagy ehhez hasonló vizsgálaton.
2010. dec. 10. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Meg ha valaki átesett már ilyenen, akkor elmondhatná hogy pontosan miből áll. Ha valamilyen módon be akarnak hatolni az ánuszomba akkor inkább kétszer is meggondolom a dolgot.
2010. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
..Akkor inkébb ne is jelentkezz rendészeti suliba! Ugyanis lehet, hogy "behatolknak". Ha egy ilyen ügy miatt képes vagy lemondani róla, akkorszerintem nem valami elszánt ember lehetsz....
2010. dec. 10. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Beutaló, mész, rosszabb esetben megujjaz (prosztatavizsgálat) és megfogdossa a golyóid +ultrahang (farkad fölött bezselézi és nézegeti a húgyhólyagot, stb).

Jobb esetben (ha kéred, hogy hagyja ki) csak ultrahang és nincs a másik 2.

Nem kell félni. Kicsit fájhat a golyófogdosás, de nem vészes.

Meg 18 éves vagy min., nem árt egy ilyen vizsgálat.

"Z"

2010. dec. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Tehát akor a háziorvosomtól kell kérnem beutalót?
2010. dec. 11. 11:09
 5/6 A kérdező kommentje:
kk*
2010. dec. 11. 11:09
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

Nem mondtam, hogy háziorvos írja a beutalót.

Sok megoldás van.

De szokott lenni felvételiző egységcsomag, információkkal.

Ez pl. a miskolcié:

[link]

"Z"

2010. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!