Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan lehet bejutni az...

Hogyan lehet bejutni az NBHhoz? Ők úgy dolgoznak mint az FBI?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak úgy jelentkezni nem lehet. Ők választják ki az embereket, általában a rendőrség állományából.

Egyébként már nem NBH, hanem Alkotmányvédő Hivatal.

A két szerv között nincs hasonlóság: az FBI szövetségi rendőrség, az Alkotmányvédő Hivatal pedig titkosszolgálat, főleg belső elhárítással foglalkozik.

2011. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én nem mennék oda,az NBH-nál korruptabb,szemetebb intézmény nem nagyon van nálunk
2011. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az FBI-hoz a Nemzeti Nyomozó Irodát (NNI) szokták hasonlítani.
2011. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mostmar AVH? hihi
2011. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A spicliknek nincsenek baratai csak ellensegei!
2011. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ide egy RTF vagy egy bölcsész diplomával milyen munkakörbe lehet bekerülni?:Omit csinálnak?nem tudja vki?
2011. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Elsőnek.

Lehet jelentkezni,én is jelentkeztem pedig sohasem voltam rendőr,igaz nem is sikerült a felvételi.:-D

Kérdezőnek.

Annyi volt a menete(2 éve),hogy a honlapjukon levő mail címre önéletrajz,bizonyos időközönként behívnak egy csomó embert(rejtett számról eldarálják,hogy hova,mikor),egy fél napos mindenfajta teszt,aztán többkörös rostálás(állítólag ez már kemény),C tipusú átvizsgálás.

Ha érettségid van,akkor zászlós lehetsz,ha diploma,akkor meg kezded tisztként.

2011. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!