Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért dolgoznak agy-amputáltak...

Miért dolgoznak agy-amputáltak a polgárhivatalban?

Figyelt kérdés

Beszélsz, egy nagy családot látsz. Szó szerint, hisz mindenki családfájában ott van a polgármester valami útvonalon.


Útbaigazítást kérsz egy zombitól, és a nézésén keresztül látod azt a hatalmas, tátongó űrt fejében, és inkább nem kérdezel semmit, hanem feltalálod magad.


De nem baj! Szükség 1 hivatalban 1000 közalkalmazott 0 szintű munkájára, mert miért ne.


Szóval ennek már soha nem lesz vége?

Igen, ez általánosítás, mert még soha nem láttam kivételt :)


2011. okt. 25. 13:34
 1/6 Heckler ***** válasza:
50%
A kérdésedben ott a válasz, az ilyen helyeken teljes családfák dolgoznak, és ez egyben valószínűsíti azt is, hogy ha egy mentálisan retardált, akkor a többi is az.
2011. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk is hasonló a helyzet. 3-400 közti faluban 10 feletti az polgárm.-i hivatal dolgozóinak száma, emellett a polgármesternek meg a jegyzőnek van csak felsőfokú végzettsége. Az idegennyelv tudásról már nem is beszélek...
2011. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Kb. 120-as IQ kell ahhoz, hogy valaki képes legyen az önálló problémamegoldásra (tehát ne csak utasításokat tudjon követni). A lakosság 2/3-a nem rendelkezik ilyen fokú intelligenciával.


A polgármesteri hivatalokba pedig mégse lehet zseniket ültetni, mert akkor ki fogja elvégezni mondjuk a mérnökök vagy orvosok munkáját? Inkább üljön egy droid a polgármesteri hivatalban, mint egy utasszállítógép pilótafülkéjében vagy egy banki elemzői forgószékben.

2011. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kapcsolatok...

Felsőfokú végzettségem van, több nyelvvizsgám, 1,5 év próbálkozom elhelyezkedni a közigazgatásban.

Viszont 1 darab ismerősöm van a polgármesteri hivatalban, akit pár hónapon belül kiraknak, már megvan a helyére az új.

Neki persze nincs diplomája, de valakinek a valakije.


Én meg hiába tudom, hogy működik a rendszer, azért a múltkor a nő a pultban nem hitt nekem és egyujjas pötyögéssel 15 perc alatt megkereste, ami nekem egyetemen a szakterületem volt.

Közben meghallgattam, hogy a Lilike milyen aranyos és mit vacsoráztak tegnap.


Amikor a szakmai gyakorlatom töltöttem akkor is az volt, hogy kiadták nekem mit számoljak ki, majd az egész iroda átcsoportosult egy másik szakcsoporthoz ahol végignézték, ki hol járt nyaralni.

Én meg néztem hogy akkor most ez mégis mi, és mi van, ha valamit elrontok.

Jó, nem egy híd fog összedőlni, na de egy megyei jogú város szociális segélyezésének a kiszámolását odaadják egy negyedéves egyetemistának?

Bár én még lehet jobban kiszámoltam, mert ők a 10*3000 kaliberű számolásokat is számológéppel csinálták.

2011. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Agy-amputált ügyfeleknek agy-amputált ügyintéző jár.
2011. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 14:38


Na látod, most már érted, miért az állami állás a jó állás szinonimája, és miért nem jár akárkinek egy ilyen jó munkahely, csakis a csókosoknak.

2011. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!