Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A West Balkán tragédiáról...

Kokas Lajos kérdése:

A West Balkán tragédiáról szerintetetk vannak olyan képek, melyeken látszik a kés, vagy a szúrás, vagy a szúrt sérülés? Ha igen töltsétek fel ide a linkjét!

Figyelt kérdés

Rengeteg híranyagot átnéztem, de nem találok semmiolyan fórumot, ahol valódi bizonyítékot mutatnának.

Megkérem az oldal üzemeltetőit, ne tiltsák le ezeket a képeket, ha valaki feltölti!

Megkérem azokat akik 18 év alattiak, vagy nem bírják a szörnyűségeket, ne nézzék meg ezeket a képeket, ha tesznek fel ide ilyeneket!


2011. jan. 18. 00:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
ha lenne már kikerült volna a netre. most rengeteg odlal találgat.
2011. jan. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
21%

Talán azért nem mutatnak mert nem is történt!!! erre nem gondoltál!!!

ha meg annyira vérre meg szurkálásra vágysz nézegesd a rotten.com-ot

2011. jan. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
9%

A Szent Korona Radio egyik cikkeben ott van a kep.

[link]

2011. jan. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

idézet a cikkből:

"Mindent összegezve a kép minősége alapján nem lehet teljes bizonyossággal megállapítani a sérülés pontos okát."


esetleg valami más bizonyíték???

2011. jan. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%
Vannak olyan fotók és videók melyeken látszik sérülés a lány oldalán. De ki tudja fotóról eldönteni mitől származik?
2011. jan. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Én utálom legjobban a horror médiát, nem vérre vágyom!! Az igazságot szeretném tudni, mert az, hogy három lány fulladásos halált halt a tömeg nyomására, vagy, hogy feldühödött cigányok szurkáltak egy liberális fertőben, ahol meghalt három fiatal lány, az már nem árnyalatnyi külömbség a hírek közöt!!!! Viszont, ha valaki hazudik és manipuéatív, vagy szenzáció hajhász okokból embereket vezet félra, az nyerje el a büntetését!!! Ehez ragaszkodom!! Elegem van abból, hogy itt mindenki mindent leírhat következmények nélkül. Lassan olyan lesz a magyar sajtó mint egy választási kampány: mindenki azt hazudik büntetlenül, amit akar!! Jó példát mutattak ebben a politikusaink.

A linken látott képet már megtaláltam máshol is, de sajna én ezen semmit nem látok. Mit kéne keresnem rajta???

2011. jan. 18. 01:20
 7/27 anonim ***** válasza:
32%

Legújabb fejlemény a barikádról:


A barikad.hu megkeresésére, egy neve elhallgatását kérő igazságügyi orvosszakértő elmondta, minden kétséget kizáróan egy ilyen homályos fénykép alapján nem lehet megállapítani a seb eredetét. Véleménye szerint, a sérülés valószínűsíthetően nem horzsolás, inkább tűnik vágásnak. Egyenes vonala, láthatóan mélyebb mivolta arra enged következtetni, hogy egyenes, éles tárgytól ered. Ez lehet akár üveg, akár egy övcsat, éles korlát, lépcső, vagy akár kés is.


Egy ilyen szerencsétlenségben, ahol több ezer ember tapossa egymást szűk helyen, hihetetlen erővel tudják nyomni az embert, bármilyen éles tárgy okozhat sérülést. Kinézete alapján kizárta, hogy taposástól, ütéstől, nyomástól, tűsarkútól eredne a seb, ezek természetileg teljesen más sérülést eredményeznek. Mindent összegezve a kép minősége alapján nem lehet teljes bizonyossággal megállapítani a sérülés pontos okát - foglalta össze a szakember.



Jelzem én már nem tudom kinek higyjek.

2011. jan. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudni, hogy mi volt a tömegpánik kiváltó oka, azért a birkaszellem keményen benne lehetett a dologban. Lehet voltak cigányok is akik elkezdtek cirkuszolni, és azért történt. Amit biztosra tudok, az az, hogy késelés nem volt. Egyik edzőtársam egy helyszínelő, aki ott volt az eset után. Mondta, hogy megvizsgálták a három lányt, de szúrások egyiken se voltak. Csak hatalmas véraláfutások, meg úgy össze voltak taposva, hogy véreztek is több helyen. Elmondása szerint ilyen törékeny testalkatú lányok voltak, nem is csoda hogy nem bírták ki ami ott volt. Szóval megkéselve nem lettek, attól függetlenül lehettek cigányok a baj kiváltói, de a birkaszellem is nagyban rátett a dologra.
2011. jan. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
17%

Igazad van! Nyerje el a büntetését aki félre vezeti az embereket!

És ezután olvasd el az össze hírportált hogy melyik mit mond szegény lányok haláláról! És hamar rájössz hogy csak egy bizonyos csoport állítja hogy szurkálás volt. Mert ők ezt szeretnék hallani. És ahelyett hogy hülyeségekkel kürtölik tele az internetet osztozhatnának inkább a gyászában és legalább most a szájukat befogva emlékezzenek némán meg az áldozatokról!

2011. jan. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%

Igen egyetlen csoport állítja ez nekem is feltűnt:

A szemtanúk.

2011. jan. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!