Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök tényleg véletlensze...

A rendőrök tényleg véletlenszerűen igazoltatnak valakit nyílt utcán vagy csak a gyanús külsejű egyéneket szemelik ki? Ha a személyid felmutattad utána megmotoznak vagy csak akkor, ha nincs nálad személyi?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 19:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az se számít sokszor teljesen átlagos kinézetű embert is igazoltathat találomra. Lehet, h már rég járt arra bárki is és unatkozik és akkor meglát téged és egyből igazoltat, h történjen valami. Általában ez rutinszerű dolog, iratokat megnézi le CB-zi és ha nem vagy körözve vagy nincs priuszod enged is el.
2009. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Engem mindenhéten igazoltatnak bár én azt tudom h miért hajnali órákban vagyok kinn ez miatt gondolom.. sose hordok magamnál személyit be is vittek érte párszor de nem nagy cucc.. általában azt igazoltatják akit kinéznek maguknak :D megmotozni akármikor megmotozhatnak kipakolod a cuccaidat a gépháztetőre stb. de alapjába véve nem kell tőlük tartani hisz, ha semmit nem csináltál semmit nem csinálhatnak veled ;)
2010. okt. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!