Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van ilyen? tanácstalan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? tanácstalan vagyok . Taliztam véletlenszerűen egy sráccal és randit kért. Már a 3dik randi után írogatta, h hiányzom neki meg, h senki iránt még nem érzet így meg, h megfogtam, ölelget meg minden ez normális ennyi idő után?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugy latszik a srac erdeklodeset komolyan felkeltetted. Bar taszito tud lenni ha a masik tul gyorsan erez sokat/tobbet, de ha bejon a srac akkor erdemes lenne adni neki egy eselyt szerintem. Csak ereztesd vele hogy lassitson le kicsit :)
2011. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy hülyeség, de bizonyos körökben elterjedt gondolkozás mód, hogy a 3. randi után kell megtörténnie! De ismétlem magam szerintem ez hülyeség!
2011. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen. Ez a mai világ. Szerintem egyértelmű h mit is akar tőled.
2011. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem,nem normális. De attól függetlenül vannak ilyen pasik. Az én barátom 2 nap után már azt irogatta,hogy hiányzom neki,és totál más vagyok,mint a többi lány.Pedig akkor még randi sem volt! CSak neten ismerkedtünk! És láss csodát: egy éve már együtt vagyunk,és úgy belém van bolondulva,hogy nem lát,nem hall,ha vele vagyok :)

Szóval ez az én véleményem: lehet,hogy totál beléd van bolondulva. PErsze azért légy elöször kicsit óvatosabb vele,majd idővel kiderül,hogy komolyan gondolja-e.

2011. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem az is túl sok, ha egy pár facebook-on "szeretleket" írogat. szerintem már ez sem publikus ennyire, de lassan ez lesz a normális. Szerintem nem gondolja a fiú komolyan, h nagyon hiányzol neki, stb, hanem lehet ezelőtt ezt várták el tőle, vagy ezt látja másoktól. ha neked tetszik, hogy így bókol, ez semmiképp sem lehet baj, szerintem:)
2011. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!