Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Öt évvel ezelőtt lopáson...

Öt évvel ezelőtt lopáson érték az egyik ismerősömet a TESCO-ban.30 ezer forintra büntették. Lehet ettől még személy és vagyonőr?

Figyelt kérdés
A büntetést kifizette.Mikor évül ez el.?
2011. jan. 27. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
nagyon remélem,hogy nem lehet.....
2011. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 iDev ***** válasza:
69%
Igaz, hogy elvileg rablóból lesz a legjobb pandúr, k.rvából meg a legjobb feleség, de azért álljon már meg a menet... Így se túl rózsás az a kép, ami az emberekben él a szemét- és vagonőrökről.
2011. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Amennyire én tudom, sajnos 3 év után már kaphat erkölcsit még egy börtönviselt is... Ha jól tudom, még inkább elkeserít, hogy itt kell élnem... Egyébként meg a vagyonőrök fejét ha megnézitek... 90%-a volt sittes...
2011. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvégezheti a tanfolyamot, lesz tiszta erkölcsije, de nem biztos, hogy fog is munkát találni... a legtöbb, személy- és vagyonőrt foglalkoztató vállalkozást vagy volt rendőr üzemelteti, vagy van ilyen ismerőse. Egy telefon és kiderül számukra a munkavállaló erkölcsi múltja, mivel a priusz nem törlődik soha a rendőrségi rendszerből. Nem tudni, van-e olyan, aki szívesen alkalmazna valami őrzésére olyat, akinek lopás miatt priusza van. Lehet azt mondja, nem bízza rá a kecskére a káposztát.
2011. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bp1985 ***** válasza:
64%
Nem lehet. Amikor én csináltam tavaly, ott meg is kérdezték, hogy van e valakinek valamilyen büntetése, akár elévült is. Egyik gyereknek volt, nem is végezhette el a tanfolyamot.
2011. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 X Jakab válasza:
46%
Szerintem sem lehetsz már.
2011. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
itt bárkiből lehet bármi...
2011. jan. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!