Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért illetné meg a korai...

Miért illetné meg a korai nyugdij a most erre jogosúltakat jobban mint egy munkást?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 19:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Aminap egy híradóban egy tüzoltó mondta de mondhatta volna más is hogy pl? 1 kb 60 év körüli társuk nem lenne képes fel rohanni a lépcsőn menteni ezért kell a korai nyugdij, igaza van DE" ha pl egy munkás akinek várhatóan 65-67 év lessz a korhatára, az miért nem lehetne jogosúlt a korai nyugdijra? Amikor rengeteg stressz, megaláztatás éri talán még több is, az sem fog bírni nagyon dolgozni 60 felett de nem is fog kelleni sehova.
2011. márc. 7. 19:47
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A tűzoltóság az oké, mert folyamatos stresszet élnek meg ha tűzhöz hívják, a vadászrepülők pilótáitól és a kommandós rendőröktől sem sajnálom,

viszont az autóból vígan, kényelmesen bámészkodó IQ=0 rendőröktől viszont igenis vegyék el, mert a munkájukhoz nem kell ész!

2011. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
* Mármint vegyék el minden nyugdíj kedvezményüket.
2011. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy a tűzoltó, mentős és katona 100%ban megérdemli! viszont a rendőrök akik az utcán lófrálnak hát valljuk be nem mindenki érdemelné meg! Egyébként ott van hogy bármikor életveszélybe kerülhetnének,de ha kimegyek az utcára én is életveszélyben vagyok!!!!!!
2011. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanevvel érveltek valamelyik nap,hogy a 60 éves rendőr nem fog a cigány gyerek után futni,igaz a 26 éves sem teszi.Én nem tudom ezek mitől rokkannak le 40 évükre?A fele valóban az autókban bámészkodik,vagy a hivatalban körmöl,meg kihallgat.És?Ez olyan megerőltető? Én sem értem teljessen ezt a dolgot,de mindegy.
2011. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Csak a tisztázás végett:A rendőr ha elmegy 25 év szolgálati idő után NEM KAPJA MEG A 100%-OS NYUGDIJAT!

Ezt csak akkor kapja meg,ha pl.átszervezés van-mint amikor a határőrség is beolvadt.De ez nincs minden nap.Tehát ez nagy tévhit,hogy 25 év után elmegy jó kis pénzzel.Elmehet,de abból meg nem él.


Én azt mondom járjon,de az szerint,hogy ki mennyit hol dolgozik.pl.irodán,vagy utcán.


Bár nekem nem fáj az,ha valaki elöbb elmegy.Ez tipikus magyar felfogás.NEkem nem jó,másnak se legyen...

2011. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nos a kohász,bányász (ha 25 évet föld alatt dolgozik)kapja meg.A többi ne,én 57 évesen 10m3 betont meg tudok keverni akkor a tűzoltó ne hivatkozzon arra hogy nem tud a másodikra felmenni.Sportoljanak többet mert az ország szerencsére nem ég állandóan.A rendőröket megemlíteni sem érdemes.
2011. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
remélem azért az égő házból nem egy 60 évesnek kell kimentenie a bent rekedteket...
2011. márc. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha a rendőr, tűzoltó és a katona valóban elhasználódott akkor kapja csak meg a korai nyugdijjat, de én mint melós ha már nem fogok bírni dolgozni szintén szeretnék elmenni korábban nyugdijba, és nem 25 év munka után" jelenleg már 33 éve vagyok állandó munkaviszonyban és éppen ezzért szintén jogosúltnak érzem magamat a korai nyudijra. Ha nekik lehet akkor nekem is !
2011. márc. 10. 20:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Nos,tisztelt kérdező ez olyan mint zenekarban a borravaló:a nagybőgősnek is jár de nem jut.De még ott van a képviselőknek az 50 éves korhatár.
2011. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!