Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Igaz, hogyha rendőrnek vagy...

Igaz, hogyha rendőrnek vagy katonának akarok menni, nem szabad semmi testi problémám legyen, még anyajegy sem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:

anyajegy ? lol hülyeség...


csak ne legyél túlsúlyos, túl vékony, túl rossz ne legyen a szemed, ne legyél krónikus beteg... stb. szóval egészséges legyél... nem kell sportosnak se lenni.. és persze mentálisan is legyen rendben minden...


és persze mégse vagy alkalmas akkor is mehetsz, csak legyen megfelelő ismerősöd, legyél adott fajból (vallásból) ... vagy szavazz rájuk ...

2011. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem,kösz!
2011. ápr. 2. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:

rendőr szemüveggel lehetsz bizonyos mértékig(nem tudom mi az pedig engem is érdekelne).

Katona már nem biztos.

2011. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megengedett szemromlás -4 és +4.
2011. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia!

Attól is függ, hova mész. Pl. rendőrtisztin nyílván mások az elvárások, mint a sima rendőrségin.

A rendőrtisztire jár ismerősöm, ott igen nagy a szórás a bekerülésnél, bennmaradásnál, mindenhol. Fizikai és szellemi állóképesség a szempont, nem pl anyajegyek...

2011. ápr. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha tetkód van elkel rejtened
2011. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Argenteum válasza:

Úr Isten.. anyajegy? hogy kérdezhetsz ilyen hülyeséget. Az már rég diszkrimináció lenne. És ha gondolkozol 2-3 percig szerinted mitől lenne kizáró ok?


katonatiszti és rendőrtiszti nagy különbség a másik 2 sima szervhez képest.

tetkód lehet de csak ha a nyári egyenruha alól nem látszódik ki. Katonaságban is lehet csak a tisztek szét szopatnak érte.

2011. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bary79 ***** válasza:
Van olyan ember, akinek nincs anyajegye?
2011. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jólvan,ne izéljetek már az anyajegyért,én is csak hallottam,nagyot néztem,és megkérdeztem itt...
2011. ápr. 11. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!