Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért fellehet jelenteni?

Ezért fellehet jelenteni?

Figyelt kérdés

Na a történet:

4-en bicajoztunk és megálltunk egy kereszteződésnél beszélgetni.Kb 15m voltunk egy háztól ahol kint volt 4-5 gyerek és egy kb 19 éves fiú.KB 5 perce állunk ott és közbe beszélgetünk erre az a 19 éves fiú odaszól nekünk hogy takarodjunk onnan mert kihozza a légpuskát és agyonlő minket.Gondoltuk hogy csak hülyéskedik velünk ezért nem is nagyon törődtünk vele.Ezután bement a házba és valami hosszú barna volt a kezébe ekkor már elmentünk.


Ezért fellehet őket jelenteni?

Amúgy elég rossz hírűek(4 éve megostoroztak egy kutyám ami bele is halt abba)


Bocsánat hogy hosszú lett és az esetleges helyesírási hibákért.


12/F


2011. ápr. 18. 18:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
"4 éve megostoroztak egy kutyám ami bele is halt abba" itt nem kutyám akar lenni hanem kutyát
2011. ápr. 18. 18:55
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Fel.
2011. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

magyarországon mindenért fellehet jelenteni a másikat. am meg csak akk tenném ha tényleg vmi gyökér az illető. bár leirásból tényleg az.

kérdezd meg a többieket h hajlandóak-e tanúkodni ha igen csináld.


am meg egy hivatalos légpuskával majdnem lehetetlen megölni vkit.

2011. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm. akkor holnap suliban meg is kérdezem őket.bár nem hiszem hogy akkor feljelentem őket
2011. ápr. 18. 19:10
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem provokálni akarok, csa kérdezem, hogy szenesemberekről van szó?
2011. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Légpuskával valóban nem lehet senkit megölni, de ki lehet lőni a szemét. Azért elkerget, mert előttük beszélgettek? Micsoda gyökér! Kormosok?
2011. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
bocsi nem tudom mi az a "szenesember" de ha a cigányokra gondolsz akkor igen.
2011. ápr. 18. 19:14
 8/16 A kérdező kommentje:
a háztól kb 10-15 m voltunk
2011. ápr. 18. 19:14
 9/16 anonim válasza:
Igen, fel lehet jelenteni, felteve ha van tanud. Ha valaki legpuskaval kozelrol szembetalal, akkor azonnal megvakulsz. Ez bizony fenyegetes, de szerintem egyszerubb ha a szuleidre bizod a dolgot, majd ok megoldjak, ahogy jonak latjak.
2011. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
amúgy igen tudom hogy légpuskával nem lehet senkit megölni de azért mégis veszélyes
2011. ápr. 18. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!