Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megtagadhatom a vizeletmintaad...

Megtagadhatom a vizeletmintaadást, ha hétfőn be kell mennem kihallgatásra?

Figyelt kérdés

Van arra esély, hogy 1 hét múlva kérnek valakitől vizeletmintát?

Szombaton kapcsoltak le minket a discóban bunyó miatt, és jövő hétfőn kell mennem kihallgatásra.


2011. máj. 6. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Mit keresnenek benne egy het mulva?
2011. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
drogot:)
2011. máj. 6. 11:28
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
azért bepróbálkozhatnak, szóval addig sok víz és semmi fű ! ezeknél soha nem lehet tudni, nem olyan logikus az, hogy 1 hét után már nem kérnek!
2011. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Na jo, de egy het utan nem talal mar ott semmit. Amennyire en tudom, az extasy, a speed es a kokain is par nap alatt kiurul. Persze, ha minden nap be vagy allva, az mas teszta.
2011. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindennapi fűhasználat! Ha már nem füvezek hétfőig, akkor nem lesz kimutatható, vagy tartós füvezés sokáig nyomot hagy a vizeletben?
2011. máj. 6. 12:34
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Talán csak akkor, ha már maradandó veseelváltozást okozott. Akkor a vizelet, és a vérkép is "elcsúszik".

Nem baj, ha lesz rá pénzed, majd nem drogra költöd, hanem egy új vesére. Néhány ezer dollárért már egész jó vesét lehet kapni szerintem.

2011. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem biztos ami biztos, nyírd magad kopaszra, a hajszálakból ugyanis hosszú időre visszamenőleg (nyilván a hosszuk függvényében) kimutatható majdnem minden...
2011. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A kérdésre is válaszolna valaki?
2011. máj. 6. 14:44
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

nem tagadhatod meg.


sőt, ha úgy gondolják, hogy trükközni akarsz, akkor elvisznek és megkatétereznek.

2011. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A katéterezést megtagadhatom, erre találtam linket a drogjog.hun!
2011. máj. 6. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!