Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tavaly áprilisban kaptam...

Tavaly áprilisban kaptam jogerősen 1 év börtönt két évre felfüggesztve ha lejár ez a felfüggesztés akkor kapok ERKÖLCSI bizonyítványt? Mármint olyat ami tiszta.

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Igen.
2011. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát értem én hogy igen de a válaszaid csak 57 %-ban tűnnek hasznosnak szoval várok még hátha megerősít valaki ebben..
2011. máj. 8. 10:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha beadod a kérelmet, mindenféleképpen kapsz erkölcsit ha voltál büntetve ha nem. Legfeljebb rajta lessz, hogy voltál e büntetve vagy nem. Ha igen és lejárt a felfüggesztés akkor az lessz rajta....
2011. máj. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért 57%, mert a politika kategóriában kifejezetten szubjektív véleményre pontoznak. Ez pedig biztos, van a Btk-ban olyan, hogy mentesítés a büntettet előélethez fűződő hátrányok alól. Addig számítasz büntetett előéletűnek,és nem kapsz erkölcsit, míg tart a próbaidő.A nyilvántartásban még egy jó ideig benne vagy utána, de azt csak akkor nézik rendőrnek, bírónak, biztonsági őrnek jelentkezel, meg még pár olyan dologra, aminél kiemelten megbízható személy kell, meg ha csinálsz megint valamit. De ha csak úgy versenyszférában oda van írva egy hirdetéshez, hogy büntetlen előélet, akkor az vagy, meg a közszférában is a legtöbb esetben.
2011. máj. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ekeke ***** válasza:
2 év letöltendő felett vagy "büntetett", addig nem.
2011. máj. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!