Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg igaz az, hogy a...

Tetris kérdése:

Tényleg igaz az, hogy a börtönökben a fiatal, lányos kinézetű fogvatartottakat megerőszakolják, vagy ez csak legenda?

Figyelt kérdés

Ha leesik a szappan a fürdőben, és valaki gyanútlanul felveszi, azt tényleg megrohanják a kanok?

Az őrök miért nem lépnek közbe?


2011. máj. 8. 18:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Külön köszönet a Sándornak a videókért!
2011. máj. 9. 18:31
 12/13 anonim válasza:
85%

20 évesen sikerült csinálnom egy komolyabb balesetet, nem szándékosan, de elitéltek miatta és a váci börtön fokozatra kerültem. Nem dolgozó körleten voltam, napi 23 órát voltunk összezárva 12 en egy kb 7x4 méteres szobában. emeletes ágyakkal. Voltak itt nagyon erőszakos emberek is, akik gyilkosok voltak. nem voltak szétválogatva az enyhe ítéletesektől.

Nem voltam egy bűnöző tipus, még elég fiatal voltam és hát eléggé be voltam szarva is hogy ide bekerültem.

Egy kicsit lányos kinézetem is volt, sovány is voltam meg hosszabb vasalt haj akkoriban.

ott kb az emberek fele koppasz, a másik felének meg rövid haja volt.


Beraktak a zárkába, egyből meg is vertek persze, hogy tudjam hol a hejem..

úgy bántak velem mint a kutyával. csicska lettem, én mostam el a csajkákat, a ruhákat én mostam, én ágyaztam be, takarítottam, stb..

Nem ülhettem le.. állandóan állnom kellett, a fal felé kellett fordulnom órákig. nem beszélhettem senkivel, nagyon sokat pofoztak, meg néha meg is vertek.

Viszont féltem feljelentést tenni, mert láttam, hogy mit tesznek a vamzerekkel.. nem akartam a tököli rabkórházba kerülni és inkább engedelmeskedtem.

Pár hét után rávettek, hogy cumizzak is.

nem fizikai erőszakkal.. inkább a több hetes lelki tórtúrákkal, és a sok bántalmazással..

megmondták ha csinálom, akkor be leszek védve és nem fognak ők se se mások sem fognak bántani.


a 11 zárkatársból 4 et kellett rendszeresen cumiznom, ez kb napi 3-4 alkalommal, és melette úgy hetente 3 szor meg is dugtak.

sokszor zárkán kívűliekkel is kellett.

Ki lett szedve csíkra a szemöldököm is, és a teljes testemet állandóan borotválnom kellett, nem lehetett rajtam szőr, ha mégis, megvertek érte.


Az őrök persze tudtak mindenről, de ők maguktól nem tesznek semmit.

Nekem kell bűnvádi feljelentést tennem a nevelőnél.

Ehhez ki kell menni, feljelentést tenni, majd visszazárnak a zárkába, kikérdeznek mindenkit, és ugyan úgy együtt vagy velük a zárkában.

Ha vamzerkodsz, este ráddobják a lószőrpokrócot, ki se látsz belőle, és úgy megvernek hogy kórházba kerülsz.

Egy gyereknek így rúgták le a vesélyét, és a golyóit, egy másik agykárosodást szenvedett és állandóan rohama volt miatta.

Mindenki tudja mik mennek a börtönökben vagy legalábbis selyti.

itt magyarországon sincs ez másként

2014. ápr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Úristen, utolsó, nagyon sajnálom, ami veled történt, ez nagyon nehéz lehetett!! Remélem túltetted magad rajta!! Túl tudtál rajta lépni?
2018. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!