Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőröknek felülről parancs...

A rendőröknek felülről parancsot adnak, hogy ne bántsák a cigányokat?

Figyelt kérdés
Gondolom azt mindenki látja, hogy a jelenlegi magyar kormány VÉDI a cigányokat minden lehetséges eszközzel. Hogy ez miért van, azt nem teljesen értem, bár szeretném megtudni... azért az érdekelne, hogy ez járőrrendőr-szinten hogy megy. Ők kezelhetnek ugyanúgy egy cigányt, mint egy magyart? Vagy parancsba kapják, hogy ne bántsák őket, mert akkor rasszisták lesznek?
2011. máj. 14. 22:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom Gyöngyöspatára utalsz. Azt akarod, hogy a rendőrök jól megruházzanak minden cigányt, csak azért mert cigányok? Ez nem így megy. Sőt, a bizonyítottan bűnösöket sem verhetik el, mert nem szabad! Egy civilizált államban a bűnösök börtönbe kerülnek, és nem a rendőrök kezei alá. A felső parancs valószínűleg az, hogy akadályozzák meg, hogy önjelölt igazságosztó csoportok a jogkörüket túllépve intézkedjenek az állampolgárok ellen.
2011. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Kérdezd erről a mélyen tisztelt, Pintér Sándor ultra békítő, anti magyar b.romarcot!
2011. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Igen, vannak rendőrök akik úgy utálják a cigányt mint a szart. De ők sem tehetnek semmit.
2011. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Az elsőnek annyit szeretnék mondani ,hogy szerintem a súlyos bűnt elkövetőket nem börtönbe kellene zárni hanem örökre elaltatni.Mindenkinek jobb lenne a sok hulladék elhullana legyen az bármilyen származású.Nem azt mondom ,hogy aki ellopott 2 kiflit hanem aki pl ölt embert.


Amúgy igen valószínűleg ez történik amit írsz miszerint felsőbb parancsot kapnak ,de ez persze soha nem hangzik el.

2011. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%

5 perc alatt 0%-on, azt hiszem rekordot döntöttem :D


Remélem azért végigolvastátok a választ!

2011. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%

"Az elsőnek annyit szeretnék mondani ,hogy szerintem a súlyos bűnt elkövetőket nem börtönbe kellene zárni hanem örökre elaltatni.Mindenkinek jobb lenne a sok hulladék elhullana legyen az bármilyen származású.Nem azt mondom ,hogy aki ellopott 2 kiflit hanem aki pl ölt embert. "


Ez egy teljesen más téma, ne menjünk bele. A rendőrség akkor sem a bírói hatalom része, így nem áll jogában elítélni valakit, arra tartjuk fent a bíróságot. Főleg nem származás alapján. Egyébként a börtönök nagy része cigányokkal van tele, ez az én elméletemet erősíti, miszerint abban a misztikus "felső parancsban" nem az van, hogy védd a cigányt, hanem hogy védd az ártatlan állampolgárt. És mindenki ártatlan, amíg az ellenkezője ki nem derül.

2011. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Igazából nem konkrétan Gyöngyöspatára gondolok, eszembe se jutott az ottani eset, miközben a kérdést írtam, hanem úgy összességében Magyarországra, a mai helyzetre gondoltam.

A börtönnel nekem az a bajom, hogy szerintem nekik az nem egy akkora büntetés, mint egy magyarnak. Vagy talán egyáltalán nem az. Láttál már cigányok lakta utcát, házat (Budapesten Hős utca 15.)? Kiteregetik a ruhájukat az utcára, összemocskolnak mindent, verekednek állandóan... szerintem a börtön számukra kifejezetten civilizált helynek számít. Bemennek, kapnak meleg ételt, kigyúrják magukat, összehaverkodnak a többi 50 Lakatos Józsival, tapasztalatot cserélnek a rúgóskés helyes használatáról, megaláznak egy-két fehér embert... hozzáteszem nem voltam látogatni börtönben (nem is tervezem), azokra a feltáró videókra építek, amiket a Youtube-on láttam, illetve internetes beszámolókra. És ezen a ponton egyetértek azzal, aki visszavezetné a halálbüntetést. Amennyire tudom, még az életfogytiglant is a legritkább esetben tartják be. Ha egy ilyen újra kijut, csak még veszélyesebb lesz.


Amúgy arra vagyok kíváncsi, hogy egy rendőr egy adott bűntény esetén ugyanúgy lép-e fel egy cigánnyal szemben, mint egy magyarral.

2011. máj. 14. 22:57
 8/23 anonim ***** válasza:
19%

Feltűnően sok a netnáci, úgyhogy a semleges kommentár itt nem lesz 40%nál jobb...


Van az alaphelyzet. Egy anyának 5 gyermeke van és kénytelen segélyen élni.


Amennyiben roma származású : "roh@dék cigó minek kellett annyi pulyát csinálni? dögöljon éhen a családjával együtt! gázkamrába a roh@dékokkal, a rengeteg segélyen élősködnek"


Amennyiben magyar : "az állam ellehetetleníti a kisembert, éhen halnak anyáink mi folyik itt? rendet csendőrséget! ráadásul még a segélyt is csökkentik..."


Ez körülbelül a nagy magyar valóság, persze úgyis le leszek pontozva, mert akinek fel kellene fognia reflexből a "hazaáruló" jelzőt akasztja nyakamba.

2011. máj. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem szeretnék megbántani senkit, elnézést de én úgy gondolom hogy ha Magyarországon nem lennének cigányok, tehát nem élnének itt, egy sem, csak Magyarok akkor szerintem ez az ország nagyon király lenne és szerintem sokkal kedvesebbek lennénk egymással, nem lenne mindenki ilyen feszült. Igaz nem a kérdésre válaszoltam, bocs.
2011. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%
Különben van egy érdekes szélsőjobbos paradoxon. Azt állítják a romákat nem ítélik el semmiért, miközben azt is állítják, hogy a börtön tele van romákkal. Most akkor hogy is van ez?
2011. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!