Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet ebből komolyabb bajom...

Lehet ebből komolyabb bajom nekem is?

Figyelt kérdés

Nemrégiben egyik ismerősöm, egy félreértés miatt átjött hozzánk, eléggé magán kívül volt, így még nem láttam.

Rugdosta az ajtót, a fél utca kinn állt, hogy mi ez a hangzavar.


Többször is próbáltuk csillapítani, hogy nyugodjon le, beszéljük meg, de ő nem. Ő üvöltözött, kiabált.


Ezután fogta magát és bejött mindenféle invitálás nélkül, és bent folytatta. Ahol nekem is esett.

Ebből adódóan én is megütöttem. Ezután kitettük a lakásból.


Na a lényeg a lényeg, ma hívott egyik jó ismerősöm a kórházból, hogy volt látleletet vetetni.

Ha most ő feljelent nekem abból mi bajom származhat? Elvégre ő jött be, ő jött nekem. Utóbbira a párom a tanú, de arra, hogy kint üvöltözött a fél utca


előre is köszönöm.


2011. máj. 17. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem, az akit te megütöttél, és dajdajozott az volt látleletet vetetni?

Tudom, utólag könnyű okosnak lenni, de neked kellett volna rendőrt hívni, nem önbíráskodhatsz. Ha rám hallgatsz, menj be a rendőrségre, és kérd jegyzőkönyvbe vetetni, hogy ekkor, ez az ismerősöm átjött hozzánk, engedélyem nélkül a lakásomba bejött (magánlaksértés), majd dulakodásba kezdtünk, ahol neki ilyen meg olyan sérülést okoztam, és ő is nekem ilyen sérülést okozott. Rendőrséget a zaklatás félelme miatt nem tudtam kihívni.

De a legtisztább ha beszélsz először a csókával, hogy komolyan gondolja-e ezt az egészet, és mondd neki, hogy te is feljelentheted magánlaksértésért, garázdaságért. Ez semmi esetre sem lesz jó egyikőtöknek sem.

2011. máj. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen lehet bajod. A megütés miatt. Szerintem gyorsan keres tanukat akik melletted állnak.
2011. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!