Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen egy rendőrtiszt élete?...

Milyen egy rendőrtiszt élete? (csak érintettek írjanak)

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 12:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miután a kérdés feltevője ennyire udvariatlan,biztos megbukott tornából is azért kezdett nyelvészkedni.Mert ennyire bunkó,én felkészültnek tartom,ahhoz,hogy jó rendőr legyen belőle.Én támogatom.P.Tibor
2011. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Miután a kérdés feltevője ennyire udvariatlan,biztos megbukott tornából is azért kezdett nyelvészkedni."


Hát ezen beszartam, már ne is haragudj.:D

Elmagyaráznád nekem, hogy a torna és a nyelvészkedés között mi a párhuzam?


"Mert ennyire bunkó,én felkészültnek tartom,ahhoz,hogy jó rendőr legyen belőle.Én támogatom.P.Tibor"


Vagy úgy. Én a te bunkó válaszodra adtam egy ilyen választ és még én vagyok a rossz?


Tehát szerinted minden rendőr bunkó?

2011. jún. 9. 01:00
 13/13 anonim ***** válasza:
Egen,kicsit durva voltam,persze nem minden zsaru bunkó,mert ő is ember,ezért hangulatai vannak,rossz kedve lehet,anyagi gondok.Megsértettelek a kommentedért,nem sajnálom,mert én is rettenetesen bunkó vagyok és agresszív,sokszor feleslegesen.De nem mindig,egy dilinyós világban nem lóghatok ki a sorból.Nem vagyok un. jó ember,leképződik bennem a társadalom minden gonoszsága.Hogy a jósága miért nem?Talán mert az nincs is neki,kihalt belőle.Te sem voltál egy harmatos napfelkelte.Így sikerült.Volt kapcsolatom a zsaru világgal,az maga a virtuális valóság.Veszélyesés kegyetlen.Ha az ember zsarunak megy,kétszer örül.Egyszer amikor bejut,felszerelik,másodszor amikor kijut,nyugdíjba,vagy ép bőrrel.Vagy a rablók esznek meg,vagy a kollégák.Bizony.Most,hogy a nyugdíjba menés kampó,még idegesebbek lesznek.Ideg őrlő "szakma".P.Tibor
2011. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!