Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehetne tenni az öregek...

Mit lehetne tenni az öregek elleni gyilkosságok megakadályozására?

Figyelt kérdés

Nekem is 80 felé közelednek a szüleim, és nem élek velük. Egyre riadtabban olvasom, hogy rendszeresekké váltak az öregek elleni gyilkos támadások az otthonukban. Legfeljebb pár 10 ezer Ft-ot lehet elvinni tőlük, meg talán az ősrégi tévéjüket. De úgy látszik, van akinek ezért is megéri. Gondolom, ez összefügg a nyomor terjedésével, a segélyek megvonásával. Két ilyen hír az utóbbi időből:


[link]


[link]


2011. máj. 29. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez összefügg azzal amit tisztelt kormányunk nem hajlandó beismerni: A cigánybűnözéssel.

Azzal h az elmúlt 20 évben annyira elszaporították és felbátorították ezt az alja népséget h mostmár ha kevésnek találják a segélyt akkor gyilkolni mennek.

2011. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szervezz aláírásgyűjtést, népszavazást, hogy a kormány tartsa be a választási ígéreteit, és vezesse be a három csapás törvényt.

Akik ezeket a védtelen embereket agyonverik, általában ki-be járnak a börtönbe, több az ismerősük a rács mögött, mint odakint.

Ritkán kezdik így a "karriert".


Ezzel az egy húzással már jó pár ilyen véglényt ki lehetne zárni véglegesen a társadalomból, ehelyett kapnak némi nevetséges büntetést.

Ez pl. kilenc évet kapott.

[link]

2011. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
10.15: Először is nem értem, ez miért csak halált okozó testi sértés, miért nem emberölés. Aztán meg mi az, hogy F. Aladár? Legalább miután jogerősen elítélték, nem kéne babusgatni, hanem lehetővé kéne tenni, hogy megismerjük a becses nevét és a szemébe nézhessünk. Meg hát itt is ez a piti összeg, amiért csinálta...
2011. máj. 29. 10:22
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Cigányok alanyi jogon történő bebörtönzése.

Természetesen nem állami költségen, hanem önellátó kényszermunka jelleggel.

2011. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miután új, erős zárat szereltettél az ajtajukra, vegyél fegyvert az idős szüleidnek és kérdd meg őket, ha betörőt észlelnek, előbb lőjenek és csak utána kérdezzenek.
2011. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudnak lőni. Nagyon gyengék, rokkantak. Az anyám menni is alig tud.
2011. máj. 29. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Cigánymentes faluba kell őket költöztetni...


Minap voltam egyben, olyan idillikus, filmbe illő helyen is régen jártam.


2 faluval arrébb ahol a korcsok tömegesen megtalálhatók meg ki se mertem szállni az autóból... Légvonalba kb 3 km-re van egymástól a kettő.

2011. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy ilyen tipikus téma ahol még én sem hallottam ilyen bűncselekményben fehér elkövetőkről!
2011. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Anyomika ***** válasza:
Igazából sztem egy kamu videókamera meg egy ge*i nagy kutya elijeszti a cigányokat.
2011. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!