Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gyilkosságok a rendszerváltás...

Gyilkosságok a rendszerváltás utáni években?

Figyelt kérdés

A minap egyik tanárommal utaztam,és említett egy történetet a rendszerváltás

körüli évekből,mely eléggé megdöbbentett,s nem csak azért mert számomra ismeretlen volt. Az ügy pedig a következő:a jugoszláv háború kapcsán egy phd-jelölt kutatásait prezentálni óhajtott,azonban ezt megelőzően gyilkosság áldozata lett az illető. Sajnos nevet és egyéb adatot nem tudok,viszont kérem,aki tudja hogy hol mit érdemes elolvasni erről,netalán épp az események közelében volt,kérem meséljen egy kicsit erről az esetről.


2010. szept. 24. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon kevés az információ. Mi az a phd-jelölt? Mi volt a kutatásának a témája?Melyik határszélen történthetett az eset? Magyarországon gyilkolták meg?

A jugó határhoz közel élek,a koszovói háború idején elég homályos dolgok történtek. Amit írtál,az nagyon kevés.

2010. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ja így elég nehéz lesz kinyomozni

ja és 63-as a "Mi az a phd-jelölt?"-re a válasz: doktori fokozat megszerzése előtt álló egyetemista, kutató

2010. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a hét folyamán megszerzem ezeket az információkat.Csak gondoltam h az akkor már erre fogékonyaknak (4 éves lehettem akkor) van valami emlékezetük. Furcsa,de nem meglepő ha egy ilyet eltussoltak volna
2010. szept. 26. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!