Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha feltételezem, hogy valaki...

Ha feltételezem, hogy valaki drogot adott be nekem tudtom nélkül elmehetek-e vérvizsgálatra, anélkül, hogy feljelentést tennék?

Figyelt kérdés
Illetve hány napig kimutatható a véremben?
2011. máj. 29. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Hm,ez attól függ,hogy mit,és mennyit adtak be neked.

Ja és attól is,hogy mikor?


Érzel elvonási tüneteket?

2011. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vérből megy ki a leghamarabb, másnap mész 100% nem mutatják ki, semmilyen drogot, meg amúgy is, ha benned is lenne akkor konkrétan drogokra kell keresni ami rohadt drága, ok nélkül nem keresik.

Első kérdező meg hülye, hogy jön ide, meg valószínű első használatnál elvonási tünete lenne. Amihez nem ért, inkább ne.

2011. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nincsenek elvonási tüneteim...:O Még emlékképeim sem nagyon. Bizonyítani nem fogom tudni, igaz, tehát felesleges erőlködnöm....?
2011. máj. 29. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy hétig garantáltan kimutatható és csak egy szimpla vizelet vizsgálat. Szerintem el mehetsz, mert feljelentést úgyis csak akkor tudsz tenni, ha bebizonyosodik az igazad.
2011. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mennyire kezelik ezeket a dolgokat bizalmasan? Nem huszonéves csitri vagyok már és a munkahelyemen olyan pozícióban vagyok, ahol nem tolerálnának semmilyen elhajlást, annak ellenére, hogy közöm nem volt a dologhoz. Bizonyítani nem tudom, hogy ő volt, hiszen alig emlékszem, hogy mi történt, lehet szerencsére... Alkoholt is ittam, de nem sokat.
2011. máj. 29. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan toxikus szerek, amelyek úgy kiütnek, hogy órák esnek ki, majd pár óra elteltével távozik is a szervezetből. Ha ilyen jellegű dolog volt, akkor célszerű lett volna akkor értesíteni a hatóságokat. Nem tudom mennyi idő telt el az eset óta, és nem tudom milyen típusú drogot kaphattál, egyáltalán ha az az volt. Okítás szándékával, és nem bántásként mondom (én is rendőr vagyok), ha bárki a tudtod nélkül olyan anyagot juttat a szervezetedbe, ami tilos, azt azonnal jelentsd be, a rendőr el fog vinni orvoshoz, vérvétel, vizeletminta vétel, majd a részletes helyszín és személyrajz után megindítják a nyomozást. Ettől nem kell félni, az áldozat, az áldozat. De gondolj abba bele, hogy pl 3-4 nap múlva odaállítasz a rendőr elé, hogy kérem szépen, engem 3 napja bedrogoztak, eddig nem mertem szólni, nehogy ki lehessen vizsgálni... Szerinted mit fog mondani?

Persze lehet, hogy olyan szert kaptál, ami kimutatható. Ilyen kevés információ alapján nem tudok mást írni.

Vérvizsgálaton nem tudják kimutatni. Toxikológushoz kellett volna, hogy vigyenek az eset után, rendőrség értesítésével.

2011. máj. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legjobb amit tehetsz, hogy nem csinálsz semmit.


Az a drogteszt bármikor kitudódhat és akkor hiába magyarázod majd a főnöködnek, hogy valaki belecsempészte az italodba...


Arról ne is beszéljünk, hogy ezt még egy köcsögebb rendőr is kételkedve fogja fogadni és elkezd szívózni.

2011. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!