Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért jött ki nekem közigazgat...

Miért jött ki nekem közigazgatási birság Szombathelyről, mikor életemben sosem jártam vas megyében?

Figyelt kérdés

30 ezer forint birság.. se dátum se indoklás semmi csak köteleznek a megfizetésére mint üzembentartót???

3 hónapja vettem az autót


2011. jún. 9. 15:09
 1/8 A kérdező kommentje:
gyorshajtás fasza.. de hogyan és hol lehet a neten megnézni a fotót?
2011. jún. 9. 15:11
 2/8 anonim ***** válasza:

Vas megye, és nem vas megye.

Egyébként lebbezz fel! Vagy csak pénzre van szükségük, vagy elnézték (???) a rendszámodat.

2011. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem le van írva a határozatban, vagy az indokolásban, hogy tudod megnézni /link, hivatkozás, kód, vagy valami/
2011. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mindegyik onnan jön, ott van feldolgozó-központjuk erre.
2011. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak van igaza (előttem lévő)
2011. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A [link] -n meg tudod nézni a fényképet a levélen is feltüntetett azonosító szám alapján . Ha ott mégis valami nem kóser , mégse a te autód van rajta akkor válaszlevélben fellebezni kell (30 napon belül természetesen) .
2011. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi szabolcsiak vagyunk, állitólag Nyiregyházán léptük túl a sebességet, és nekünk is Szombathelyről jött 30ezer forintos "ajándék" Szerintem nem érdemes fellebbezni. Valahol biztos lefotóztak.
2011. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mészáros Laci vagyok válasza:

[link]


baloldali hasábban beírod az irat azonosítót (8-assal kezdődő, 9 jegyű szám, a határozat bal felső sarkában van az ügyszám és az ügyintéző neve között)


alá beírod a rendszámodat kötőjel nélkül


alá beírod a captcha-t (nem nehéz).


kattintás után láthatod a fényképet, mennyivel mentél, hol fényképeztek le (GPS koordinátákkal), stb.

2011. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!