Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kiskorúaknak kijárási tilalom...

Kiskorúaknak kijárási tilalom hány órától van?

Figyelt kérdés
Csak azért mert a szomszédfaluból átjárnak a kiskorú kisebbség és hangoskodnak,lopnak,kutyákat fújnak le,köpködnek stb... A rendőrség sajnos sosem járőrözik itt,még a rendőröket is kihívtam amikor a szemem előtt vágták ki a fát az erdőből,de a rendőrség semmit sem tett,nem jött ki... Mit tehetnék?
2011. jún. 24. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy kijárási tilalom.
2011. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Hívd őket, akárhányszor látsz jogsértést!
2011. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

A gengszterváltás előtt még volt olyan rendelet, hogy kiskorúak 20 óráig, de szülői felügyelet mellet is csak 22 óráig lehettek közterületen!

De szerintem ez már megszűnt, hála a nagy liberalizmusnak! :(


Istenem, azok a boldog békeidők! :)

2011. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

"A gengszterváltás előtt még volt olyan rendelet, hogy kiskorúak 20 óráig, de szülői felügyelet mellet is csak 22 óráig lehettek közterületen!

De szerintem ez már megszűnt, hála a nagy liberalizmusnak! :(


Istenem, azok a boldog békeidők! :)"


Ez egy kimondottan jó pontja volt annak az időnek. Én betiltanám a diszkókat meg az ilyen konzumidiótagyártó helyeket is. Ezek nem működhetnének!

A cigányokat meg gettóba! El kell őket különíteni a magyar emberektől, hogy végre teljes életünk legyen.

2011. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

Jézusom, tudjátok ti, mit beszéltek!?

Kijárási tilalom??? Te jó ég!!

Tudtommal - remélem - még szabad ország vagyunk!!

Hála Istennek ez sem az Unióban, sem nemzetközi téren nem állna meg, ugyanis a mozgás-szabadság alapjog.


A bűnözést persze vissza kell szorítani, ezzel abszolút egyet értek, de NEM így!

2011. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
sajnos addig vandálkodunk ameddig jól esik
2011. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha lenne kijárási tilalom, akkor rohadtul nem jönnének át a szomszéd faluból a kisebbségiek, ugye? Gondolkodjunk már. "Jajj már 10 óra van, akkor most nem megyek fát lopni, mert kiskorú vagyok."


Zárjuk be a szórakozóhelyeket is, nehogy a fiatalság szórakozni tudjon, inkább kapáljon mindegyik a mezőn. Az megvan, hogy 18 alatt az ilyen helyek 90%-ába nem engedik be az embert, a westbalkán affér óta meg főleg, ugye? Megjegyzem nagyon helyesen, nagy kár, hogy egy ilyen tragédia kellett ahhoz, hogy változás történjen, bár tény, hogy azóta alaposan megváltozott az átlag közönség, de előnyére.

2011. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kijárási tilalom?:O

Persze mindjárt állítsuk vissza a kommunizmust...

Amúgy inkább a rednvédelmi szervezetet kéne megreformálni, hogy valóban segítsék, védjék az embereket, ne csak a pénzbeszedés miatt büntessenek.

2011. jún. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kijárási tilalom? Melyik országban? Ott hadiállapot van?
2011. jún. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

"Mert ha lenne kijárási tilalom, akkor rohadtul nem jönnének át a szomszéd faluból a kisebbségiek, ugye? Gondolkodjunk már. "Jajj már 10 óra van, akkor most nem megyek fát lopni, mert kiskorú vagyok." "


Hiába gondolkodsz, nem nagyon mernének. Annak idején ha a rendőr meglátott egy cigányt az utcán sötétedés után (télen ez hat óra volt) előbb úgy elverte mint a lovat, majd bevitte az őrszobára, személyit már csak ott kért tőle. Templár volt a beceneve, és még fényes nappal is, ha meglátta egy cigány úgy menekült, hogy még a kaput is átszakította. :)

2011. jún. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!