Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vittek már be valamilyen...

Vittek már be valamilyen okból a rendőrségre bilincsben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy "diszkórazzia" során. Kb. 2 órán át voltam bezárva egy cella szerűségbe, majd meghallgattak és elengedtek. Persze semmi közöm sem volt semmihez. Sem előtte, sem utána nem volt dolgom a rendőrséggel.
2011. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most hirtelen nem is tudom hányszor... 2x voltam 72 órát őrizetben az tuti,akkor vittek orvoshoz is a korházba bilincsbe,meg volt hogy motorral menekültünk de elkaptak,mer ismertem az erdőt és volt egy behajtó ahol leléphettünk volna de beparkolt pont egy autó és elzárta az utat,akkor is bevittek bilincsbe,meg még nem tudom ha eszembe jut leírom
2011. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 varázsló 12 ***** válasza:
engem még nem. de abban semmi nincs.bilincs csak elővigyázatosság:)egyszer kikéne próbálom.:D
2011. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) kérdeznék még egyet:előre vagy hátrabilincselték a kezeteket?:D
2011. júl. 25. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

07-22 20:30

Előre, de "csak" előállítás volt és amúgy is egy 45 kg-os 160 cm magas lány vagyok. Majdnem elsüllyedtem a szégyentől, de talán csak azért, mert Magyarországon van egy olyan beidegződés az emberekben, hogy akit megbilincselnek, az biztos bűnöző.

2011. júl. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
engem vittek hátra bilincselték madjnem kitörték a karom mert véleltlenül belekönyököltem az egyikbe de tényleg véletlen volt csak megránottama karom egyébbként 17 éves lány vagyok kb 50 kg....
2013. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
bíróságra is vittek bilincsben, pórázon, nem volt egy kellemes érzés de aztán ki már szabadon távoztam.
2015. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!