Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért hívtak be a rendőrségre?...

Miért hívtak be a rendőrségre? (67. §. (1) bek. )

Figyelt kérdés
nem csináltam semmit és nem is láttam semmit és a levélben sem említi meg hogy miért csak hogy tanúként kell menjek most ez mi a?meg amúgyis honnan tudják a nevemet meg a címemet?:O
2011. aug. 17. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Off

Bocsi, csak engem is érdekel. Én nem szoktam sehova sem menni, jókislány vagyok, mégis behívtak

2011. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


itt megtaláljátok, csak görgessetek lejjebb

2011. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nem akarom elrontani a kedved, de egyik haveromat egyszer ugyanígy hívták be, és a rendőrségen már gyanusított lett belőle.
2011. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
fel kell hívni azt, aki küldte nektek a papírt (rajta van a neve) és meg kell tőle kérdezni.
2011. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Valaki felnyomott.
2011. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is kaptam pár hónapja egy levelet hogy tanúként menjek be,és fogalmam sem volt miért,hiszen nem vagyok egy mászkálós ember,és nem volt semmi konkrétum leírva.

Én elmentem,és kiderült,hogy 2-3 évvel ezelőtt tanúja voltam egy autóbusz balesetnek és akkor felvették az adataimat mint szemtanú..De én totál elfelejtettem az egészet mégpedig azért mert igazából nem sok mindent láttam ami miatt meg jegyeztem volna.

De nem volt gond elmondtam hogy igen,utaztam azon a buszon.igen rémlik valami baleset.Elmondtam hogy mire emlékszem és kész..

Később mondták meg,hogy a nénike aki elhunyt annak a hozzátartozói pereskedtek a BKV-val és ők hívtak mindenkit tanúnak aki ott volt..

2011. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A tanúvallomás tétele (szúk kivételtől eltekintve ) kötelességed. Ha nem mész el kényszerintézkedés rendelhető el veled szemben.


Menj el és ott kiderül, hogy miért kellett bemenned.

2011. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Telefonon tájékoztatást nem adhatnak, viszont ha nem mész be, a 3.után bevisznek.
2011. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez Be. és nem Btk. Ne verjétek bele az ideget a kérdezőbe



Be. 67. § (1) Ha e törvény kivételt nem tesz, a bíróság, az ügyész és a nyomozó hatóság azt idézi, akinek a jelenléte az eljárási cselekménynél kötelező, illetőleg azt értesíti, akinek a jelenléte nem kötelező, de azt a törvény lehetővé teszi. Akit megidéztek, köteles az őt megidéző bíróság, ügyész, illetőleg nyomozó hatóság előtt megjelenni. 

2011. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igazság szerint még mindig nem értem de majd akkor lehet felhívom..de a nevem és a címem még mindig nemtudom honnan tudják mikor soha nem kérte senki...azért köszi a válaszokat
2011. aug. 17. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!