Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ingyen parkolójegy? Ha civil...

Ingyen parkolójegy? Ha civil az illető jár ezért neki valami? És ha netán rendőr?

Figyelt kérdés
Szimplán nem értem mit keres egy rendőrségi jólláthatósági átvető egy sufnituningos Fiat-ban egy lakótelepi garázs előtt. Ráadásul gyanúsan úgy hajtogatva, hogy a ,,cégnév,, jól olvasható legyen. Esetleg a kedves tulajdonos beszerezte valahonnét ezt a kis látványosságot, hogy a parkolóőröket féken tartsa? Vagy, ami szomorúbb, lehet, hogy pont rendőrről beszélünk, aki így kívánja kihasználni javait a saját szolgálaton kívüli tevékenységeihez. Utóbbira sajnos nagyobb az esély, mert egy ilyen mellényke újonnan kb 10000 Forintba kerül, ráadásul nem jut hozzá akárki.
2011. aug. 4. 01:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Debrecenben még szolgálati autót is simán megbüntették a közteresek.

Mondjuk egy ilyen mellényt tényleg nem kéne a kocsiban hagyni.

Z

2011. aug. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez most miért probléma? Mit követett el a (feltételezett) rendőr kolléga? (persze az esetleges parkolási szabálysértésen túl) A mellény rá van HTK-zva, ő felel érte, úgy és ott tárolja, ahol és ahogy akarja. Ha a közteres ezért nem bünteti meg, azzal ő (a közteres) elkövet egy bűncselekményt.
2011. aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen mellényem, pedig sose voltam rendőr. Amúgy sose raknám ki!
2011. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A képet valaki kimoderálta, de itt van: [link]
2011. aug. 4. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a rendszámot retusáld ki, mert ezt is törölni fogják!
2011. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Szimplán nem értem mit keres egy rendőrségi jólláthatósági átvető egy sufnituningos Fiat-ban egy lakótelepi garázs előtt."

Szimplán nem értem, hogy miért baj az ha egy rendőr a lakótelepi lakásának garázsa előtt parkol. Nem parkolhat a garázsa előtt? Vagy nem maradhat a mellény a kalaptartón?

"Vagy, ami szomorúbb, lehet, hogy pont rendőrről beszélünk, aki így kívánja kihasználni javait a saját szolgálaton kívüli tevékenységeihez. Utóbbira sajnos nagyobb az esély"

Arra gondolsz, hogy láthatósági mellénnyel próbálja elkerülni a traffipax lézerét? :D

2011. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem. Arra gondolok, hogy mivel ez nem Budapest, itt nem közteresek intézik a parkolást. Itt ezt egy külön szerv végzi, akik már akkor kikerülnek egy autót, ha tányérsapka, vagy mellény van a kalaptartón. Itt ez remekül működik parkolójegy gyanánt. Ami viszont kicseszés azzal szemben, aki kifizeti tisztelettel.
2011. aug. 4. 13:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ezt a kérdést jegeljük el addig amíg nem látod azt, hogy ezzel a technikával a tilosban parkol! Mert amit most írtál, hogy a garázs előtt parkol, az semmi. Puszta rosszindulatú feltételezés, hogy ő ebből előnyt kovácsol.
2011. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!