Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen lelkiszegény ember...

Milyen lelkiszegény ember képes autót lopni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=FFwQnrbQQ_E


Csakis egy lelkiszegény nyomorult kis girnyó képes rá, hogy ellopjon egy autót(vagyis lelkileg képes) én el se hiszem, hogy ilyen emberek vannak, fejbekéne ezeket lőni aztán pedig feldarabolni és szétszórni a testrészeit romániában, szerintetek? amugy ha ellopják az autót akkor mit csinálnak vele?


2011. aug. 7. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Na igen...

De ez még semmi ahhoz képest aki embereket rabol el és kényszerít különböző dolgokra.

2011. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%

Eladják.

Én képes lennék autót lopni, ha máshogy nem tudnék pénzhez jutni.

Inkább autót lopnék, mint hogy éhen haljak.

(Megsúgom, te is inkább autót lopnál.)

2011. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Bocsi nem fejeztem be.

Ha ellopják, utána viszik nagyon gyorsan külföldre. Az autótolvajok többnyire maffiákban működnek. Úgy értem hogy nem egy ember hanem egy egész banda csinálja ezt.Aki ellopja az csak egy dolog, a többiek már szervezik is hogy gyorsan vigyék külföldre.

2011. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
egyébként állítólag a pajzstechnológiát lehetetlen feltörni, vagyis eddig még nem sikerült
2011. aug. 7. 20:47
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Inkább autót lopnék, mint hogy éhen haljak."


Nem hinném, hogy aki egy olyan szervezett banda része, akik autókat lopnak el és értékesítenek, akár külföldön is, nagyon az éhhalál szélén táncolna...

2011. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Eladják.

Én képes lennék autót lopni, ha máshogy nem tudnék pénzhez jutni.

Inkább autót lopnék, mint hogy éhen haljak.

(Megsúgom, te is inkább autót lopnál.)"

Én például kérnék ingyen zsemlét, vagy ételt. Ha nem adnak, akkor lopok 200Ft-ért, hogy ne halljak éhen. De autót nem, az nem kell a megélhetéshez.


Ezeket az autókat gyors elviszik egy jó komához, és szétszedik darabokra, majd kicsiszolnak minden számot, beolvasztják a rendszámtáblát, és darabonként eladják.

Ebből az autóból már semmi nincs, sőt lehet, hogy valamelyik darabja a mi autónkat díszíti.

A rendőrség is maximum annyit tud tenni, hogy egy-két ilyen bontót ellenőriz. De az autó megtalálására nem sok esély van. Az ilyet bármilyen féleszű gyökér el tudja lopni. A katalizátorlopás kelendő még.

2011. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%

AZ volt a kérdés, hogy milyen ember képes autót lopni, és én csak arra akartam rávilágítani, hogy bárki, ha az élete függ ettől.

Sajnálom ha nem voltam eléggé érthető.

2011. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

51% maradjunk annyiban, hogy aki autót lop, és arra hivatkozik, hogy őt kényszerítették, az hazudik.

Az életed soha sem fog múlni autólopáson. Bennem viszont felmerül, hogy benned megvan a hajlam ez iránt. Aki lop, az aberrált, nem pedig szegény éhező, kényszer alatt lévő ember.

Én sajnálom, ha te nem értesz engem.

2011. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%

én meg azt nem értem hogy lehet valaki ennyire buta ember a világon mint a kérdező?

mi köze a lelki szegénységnek és romániának egy autótolvajhoz?

és miért kéne fejbe lőni és feldarabolni? mert lop? még az őskorban se volt ilyen te barom pedig ott aztán volt rohadt nagy primitívség te még annál is durvább vagy,be kéne téged zárni egy ketrebe azt ráson át etetni ilyen embert nem szabad szabadon engedni a normális emberek közé,sztem te nagyobb lelkiszegény vagy a legnagyobb autótolvajnál,megnyutatlak ezért nem te ülsz a bíró helyén,mert ennyire kevés eszed van,gratulálok hozzá amúgy.

2011. aug. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lelkiszegény ember képes letépkedni egy családi ház falairól a fűtéshez szükséges rézcsöveket? Belengedni a padlóba 63 m3 vizet, csak úgy poénból? Ez ugyan olyan......Értékrend nulla az ilyennél. A több mint fél millió forintos berendezést, leadja a méh telepre pár 10 ezer forintért...Na???
2011. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!