Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet ebből rendőrségi ügy?

Lehet ebből rendőrségi ügy?

Figyelt kérdés
a barátomat a minap elkapták hamis bkv bérlettel és meg is büntették 12ezerre, hogyha befizeti akkor ez úgymond semmissé válik és nem lesz belőle semmi baja ugye?
2011. aug. 20. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

hát ha feljelentenek akkor magánokirathamisítás miatt indulhat eljárás.saját tapasztalat.

én nem fizettem be,időközben feljelentettek,és mehettem rendőrségre.

kihallgattak,rabosítottak majd kaptam egy szép összegű pénzbüntetést....

2011. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
ja és a pontos kérdésre nem tudom a választ,de szerintem esélyes,hogy ettől függetlenül még feljelentik,mert ahogy írtam,ez magánokirathamisítás.szóval engem nem azért jelentettek fel végül,mert kaptam x felszólítást,hogy ha nem fizetem baj lesz.mikor megbüntettek,ott közölte a nő,hogy fel fog jelenteni attól függetlenül h befizetem vagy sem...
2011. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
érdemes eltenni a számlát a pénztárakban. rajta van a bérlet száma is.
2011. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet:


276. § Aki jog vagy kötelezettség létezésének, megváltozásának vagy megszűnésének bizonyítására hamis, hamisított vagy valótlan tartalmú magánokiratot használ, vétséget követ el és egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2011. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bérlet okiratnak szamit? Deszar...
2011. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen okirat.. Még ha seggtörlésre is jó, az.
2011. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sőt!melegétkezési ut.-t se hamisíts,mert az is bcs. - csalás + még vmi ---- nem kp. helyettesítő fizetési eszk.-el való visszaélés!!!!
2011. aug. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!