Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megéri feljelenteni az interne...

Megéri feljelenteni az internetes zaklatót?

Figyelt kérdés

Inkább az a kérdés,hogy tesz-e valamit a rendőrség,és kiderülhet-e valaha ,hogy ki az?


3 éve folyamatosan zaklat valaki különböző oldalakon.

Most már odáig jutott,hogy a facebook-os ismerőseimnek írogat nem létező dolgokat rólam,és engem is megfenyegetett.


2011. aug. 31. 06:17
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
94%
Szerintem jelentsd fel, ők kideríthetik az ip címét és már meg is van!!!
2011. aug. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Beliel ***** válasza:
44%

Vissza lehet végülis nyomozni, az már jobb kérdés viszont, hogy a csodálatos rendőreink fognak-e vele foglalkozni.


Én azt javaslom töröld magad az ilyen f0s közösségi oldalakról, cserélj email címet azt b4ssza meg.

2011. aug. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Nyomozni akkor fognak, ha kellően indokolt. Ha megtalálják, akkor eljárnak ellene, de te nem fogod megtudni a személyazonosságát (hacsak nincs egy rendőrismerősöd, aki megsúgja neked).
2011. aug. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
69%

Töröld magad a közösségi oldalakról..

Vagy írd ki a nevét ide majd elintézi a többi majom..

2011. aug. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Mindig csak 1 oldalon vagyok fent,de újra és újra célba vesz.

Az nem érdekelt,hogy nekem írogat,de amikor a barátaimnak is üzenget,az már más.

Amikor a 2.babámat vártam,és fent voltam egy fórumoldalon,akkor olyanokat írogatott,hogy reméli beteg lesz a gyerekem és hasonlók.

A végére akarok járni,csak azt nem tudom,hogy mennyire foglalkoznának vele a rendőrségen.

2011. aug. 31. 06:30
 6/23 Beliel ***** válasza:
89%
Durva, de nem hinném, hogy nagyon kiemelten kezelnék. Ha ennyire nem bírod ki, hogy ne legyél fent ezeken az oldalakon, tedd álnévvel, álképpel, és tiltsd le, hogy csak barátok láthassák a cuccaid.
2011. aug. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
91%
Fel tudod jelenteni, és ki is nyomozzák az illető nevét, lakcímét. Nyomtasd ki azokat az üzeneteket amiket írogatott neked és sétálj be a rendőrségre!
2011. aug. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

köszi,megpróbálom akkor,hátha....



(lehet,hogy a férjem egyik régi barátnője az,mert olyanokat ír,hogy ne használjam a férjem nevét,mert már 2 éve elváltam,pedig nem!)

2011. aug. 31. 06:47
 9/23 anonim válasza:
89%
Nincs egy olyan ismerősöd, aki nagyon ért az ilyen számítógépes dolgokhoz, hackeléshez? Nyomoztasd ki valakivel az IP címét. Név nélkül mindenkinek nagy a szája.
2011. aug. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
Egyébként miért reagálsz a leveleire? Tiltsd le őt és mondd meg a barátaidnak, hogy valaki szórakozik és tiltasd le velük is. Ha nem foglalkoznak vele, akkor úgyis megunja.
2011. aug. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!