Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Pedofilt hol lehet feljelenteni?

Pedofilt hol lehet feljelenteni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, ma szóba elegyedett velem egy (szerintem) pedofil férfi. Azzal az apropóval jött oda, hogy festő, vagy fényképész, már nem is emlékszem. És szeretne velem találkozni valamikor, és képeket készíteni. Megadta a telefonszámát, és a nevét is tudom. Én nem adtam meg neki semmit, csak a keresztnevemet, és a RÉGI email címem. Nagyon sántított a dolog, mert kérte, hogy a szüleimnek se mondjam el. De zavar a dolog, ha belegondolok, mi van ha egy kislányt csíp el legközelebb, vagy egy fiatalabb fiút. Rendőrségen fel lehet jelenteni?(Anyának persze mondtam)
2010. dec. 3. 22:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
nem követett el semmi bűncselekményt szóval nem csinálnának semmit.
2010. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Igen, bár ennyi info alapján nem fogják lesittelni de legalább a látókörükbe kerül.
2010. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
A festés tilalma hányas paragrafus?
2010. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a látókörükben van már. Ezzel csak megerősítenéd a gyanút. Én mindenképpen jelenteném.
2010. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

"ma szóba elegyedett velem egy (szerintem) pedofil férfi."


És hova volt írva hogy pedofil.Ez a pedofilozás is elment a hülyeség irányába.A múltkor egy süket úr már nem tudom hol pedofiliáról habogott 18 éven aluli lány alannyal kapcsolatban. Nos a törvény úgy szól hogy betöltött 14 év után egy lány szexelhet az ő beleegyezésével 14 évet betöltött férfival akár száz évessel is.Akkor a süket úr miről is beszélt?

2010. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem 16 éves fiúként nem az minden álmom, hogy egy 60éves faszi cuppanjon rám.
2010. dec. 4. 00:04
 7/18 anonim ***** válasza:
pedig megteheti, és csak nemi erőszakért fog ülni :)
2010. dec. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj se lett volna ha nem keri, hogy ne szolj a szuleidnek ez mar onmagaban gyanus ugyani kiskoru szemly csak szuloi beleegyezessel mehet fotozni, modellt allni stb ez alol mas orszagok sem kivetelek! Jol tetted, hogy nem doltel be neki ha tudsz pontos szemlyleirast adni nyugodtan menj be a rendorsegre /persze szulokkel/ es jelentsd fel vagy menjetek el a teruleti gyerekjoleti szolgalathoz /ha jol tudom a nevet/ es ott megmondjak ezzel hova lehet fordulni stb. szerintem meger egy kort futni ki tudja ki ez mi ez lehet mar regota keresi a rendorseg stb. es pont a Te szemelyleirasod alapjan kapjak el!
2010. dec. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem inkább te nyaggattad szegény bácsit hogy fotózzon már meg fessen már le? Nem illik szegény védtelen nyugdíjasokat ilyen kérésekkel molesztálni!
2010. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem te nyaggattad inkább szegény bácsit hogy fotózzon meg fessen már le? Zaklatja a szegény védtelen nyugdíjasokat:D
2010. dec. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!