Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Élet a rendőrségen túl?

Élet a rendőrségen túl?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő: milyen lehetőségei vannak egy rendőrtisztnek, ha mondjuk önszántából leszerel, és ott hagyja a "céget"? Visszajöhet még? És ha igen ugyanott (rendfokozat, fizetés, beosztás) folytatja ahol korábban abbahagyta? Rendőri diplomával mihez kezdhet még az ember? Külföld számításba jöhet? Tudom, hogy sok a kérdés, de nagyon izgat a dolog! Várom a válaszokat!
2011. szept. 2. 12:36
 1/7 anonim válasza:
Igen, külföldre is elmehetsz rendőrnek, kukásnak stb.
2011. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ZETAS ***** válasza:
100%

Átáll a sötét oldalra.


Amúgy meg pl: személyi edző, magánnyomozó, biztonságitechnikai/őrző-védő céget alapít, taxis, üzletkötő, behajtó (legális verziójú) és még sok minden.


azt, hogy visszamehet-e, meg milyen hátrányokkal járna, ha visszamenne, azt majd más mondja meg.


Egy adott országban (a legtöbben) csak az adott ország állampolgárságával rendelkezők lehetnek rendőrök/katonák/stb. Katona is (állampolgárság nélkül) csak állami szerződéses katonaként, vagy céges zsoldosként -Blackwater, Saracen International, Beni Tal stb-lehet.


EU-n belül lehet van "átigazolási" lehetőség, vagy Europol-tisztként áthelyezteti magát egy német, vagy holland részleghez, de itthon ehhez valszeg az EITI-ben kell dolgoznia és produkálnia.

2011. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Vagyonvédelmi cégek előszeretettel alkalmaznak ex-rendőröket. Nyilván ami ex-rendőröket kézben van, ott általában van elég belőlük. De a többi is sokszor örül neki, ha nem paranoid a tulaj.
2011. szept. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és nyilván valami jobban fizető beosztásra gondoltam.
2011. szept. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Magánnyomozó iroda nyitása, vagy egyéb biztonságtechnikai munka.
2011. szept. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
24%
Minden válasz vagy haszontalan, mert amiket felsoroltok ahhoz elég nagy tőke kell... vagy hülyeség, mert aki rendőrként keresett 160-180 ezret (példát írtam) az valószínűleg nem fog elmenni biztonsági őrnek havi 60-80 ezerért, csak azért mert könnyen felveszik.
2011. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

->"Ja, és nyilván valami jobban fizető beosztásra gondoltam."<-


Vagyonőr kis főnökök, és belőlük területi és egyéb vezetők ... - több mint 10 évig volt cégem. Ez idő alatt több tucat céggel voltam szerződéses viszonyban. Tudom mit beszélek.


"Vagyonvédelmi cégek előszeretettel alkalmaznak ex-rendőröket. Nyilván ami ex-rendőröket kézben van, ott általában van elég belőlük. De a többi is sokszor örül neki, ha nem paranoid a tulaj.


Ezt a választ te írtad.


Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-08 02:44"


"Ja, és nyilván valami jobban fizető beosztásra gondoltam.


Ezt a választ te írtad.


A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-08 02:44"

2011. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!