Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehet névtelen bejelentés...

Hogy lehet névtelen bejelentést tenni a rendőrségen?

Figyelt kérdés

Volt egy "kis" incidensem egy bűnbandával. Konkrétan ki akartak vinni prostinak külföldre... Magánpert nem merek indítani, mert mire bármi eredménye lenne, ezek leütnek és elvisznek, ráadásul ki tudja, nem maradna-e kint valaki, aki megbosszulja... Viszont van még egy rakás dolog (kábítószerrel való visszaélés, leütéses rablás, meg ilyenek, ráadásul büntetett előéletűek), amik miatt amúgy is lecsuknák őket, ha megtudná a hatóság. De hogyan? Lehet valahogy névtelen bejelentést tenni? Az egyik srácnak tudom a teljes nevét, iskoláját, a másik két férfinek meg a keresztnevét, és hogy melyik utcában laknak (a pontos házszámot is kiderítettem majd valahogy... Én nem merek odamenni megnézni, de bármikor felismerném, elvégre oda voltam bezárva.)

Elegem van már az egészből, félek tőlük, és nem járhatok miattuk suliba sem, nem lesz meg az évem...


2011. máj. 24. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2011. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igy vagy ugy,de tegyel feljelentest különben sosem fognak leszallni rolad!!!!Ez nagyon fontos.Nem tudom,milyen a csaladi hattered,de tajekoztasd öket mindenröl,es ne hallgass elölük el semmit.Barataidat gyüjtsd magad köre,nem maszkalj egyedül.Megkerdezhetek annyit,hogy romakrol van szo?
2011. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megfogadom. Vigyázok ahogy tudok, a feljelentést megtettem neten, majd meglátjuk reagálnak-e. Nem, nem romák egyébként.
2011. máj. 24. 15:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elözö vagyok:Sajnalom,hogy ilyen helyzetbe kerültel.
2011. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen maradhatsz inkognitoban, és kérheted a védelmedet is. Menj be tegyél bejelentést, esetleg egy akció keretében segíts nekik beszervezni valakit. Fordulj szakemberekhez, hidd el, nincs mitől félned. Ezekkel a vádakkal pár évet csücsülni fognak ha igaz. (Egy rendőr)
2011. máj. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kersd a tégla. hu vagy a wamzerkutya.hu oldalt!
2012. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!