Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen büntetést kapnék, ha...

Milyen büntetést kapnék, ha 17 évesen autót vezetnék jogosítvány nélkül, és rajtakapnának?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
hatalmas pénzbírság + két évig nem teheted le a jogsit.
2011. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
esetleg még 72 óra zárka
2011. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vettem fontolóra, csak kíváncsi vagyok, mi jár az ilyenért. Lassan elkezdem a jogsit, türelemmel kivárom. :)
2011. szept. 25. 15:23
 4/9 anonim ***** válasza:

hát engem konkrétan 5-6x biztos elkaptak fiatalon vezetni,mindig volt valami szakadt papír nélküli autónk amivel közlekedtünk a haverokkal,ez alatt 2x adtam fel 50ezres bírságot,és el voltam tiltva 2x hat hónapra majd egyszer 8 hónapra a vezetéstől... még hogy elzárás :D be se visznek,kitöltik a papírt és mehetsz tovább gyalog,majd otthonról várd milyen büntetést kapsz amiről levélben értesítenek.

Kb 20 éves koromra össze gyűjtöttem a pénzem és letettem a jogsit és vettem egy normális papíros autót.

2011. szept. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ha van rendőr ismerősöd akkor mondod hogy xy a ismerősöd és ha ismerik a rendőrt lehet el engedik a bírságot. én nekem van ismerősöm és így szoktam meg úszni a büntetést.
2011. szept. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Napóleon ezért Waterloonál agyonlövetne, ugye tudod?
2011. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egy ejnye bejnyét
2011. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem a nagybátyám a zsaru éppen azért úszom meg mindig. ha nem lenne a rokonom rég nem lenne Jogsim. mert vagy 2x el kaptak hogy úgy mentem haza a páromtól és meg ettünk 10 vagy 15 konyakos meggyet és úgy ültem kismotor-ra.
2011. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
meg azt is megbüntetik aki vezettet téged...pl ha faterod kocsija akkor rendszám alapján lenyomozzák és akkor őt is megbírságolják pénzbírságra...
2011. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!