Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök! Van értelme belépni...

Rendőrök! Van értelme belépni a rendőri szakszervezetbe?

Figyelt kérdés
Rendőrök! Van értelme belépni a rendőri szakszervezetbe? RSZKI tanulója vagyok jelenleg, és (több szakszervezettől is) jöttek a suliba bemutatkozni, stb... én és néhány osztálytársam beültünk az egyik előadására,nagyon győzködtek minket, hogy lépjünk be...nekem már ott gyanús volt. Arról meg nem is beszélve, hogy 50%-ban mondtak magukról információt, a másik 50 %-ban meg a többi szakszervezetet fikázták, hogy oda nem érdemes belépni, "ők a királyak". Ennek fényében úgy döntött szinte az egész osztály, hogy MÉG nem lépünk be semelyikbe sem. Még csak a fiuznk(ösztöndíj) 1%-át kérték volna el havonta ... De ez később nem fog növekedni?
2011. okt. 8. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az összeg nem növekedik havonta. jelenleg a TMRSZ a legnagyobb rendőri szakszervezet, és ők elég keményen képviselik a jogaidat.

Szakszervezet nem kötelező, és nem is fontos, de ha valamilyen eljárást indítanak ellened, akkor nem rossz, hogy képviselik az érdekeid.

Valamikor a másik szapulásának is van alapja, de döntsd el te, hogy mi tetszik.

2011. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én suli után két évvel léptem be, havonta csak fizettem csak fizettem és mikor megszületett a gyermekem akkor kaptam 5 ezer ft támogatást, addig semmit
2011. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A TMRSZ mellé azt is meséld el hogy ha pert indítassz és véletlenül bukod akkor minden költség a tiéd. Más szakszervezetnél azért fizeted a tagdíjat, hogy képviseljenek az eljárás végéig akár hogy is alakul.

Nem fontos a szakszervezet. Gondolj bele ők honnan kapják a pénzüket??? nem sz.rik oda egyik sem ahonnan enni kap.

2011. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Háborúzni, és érvelni nem vagyok hajlandó a szakszervezetek mellett, és ellen.

A minap azt hallottam, hogy a kormán megszüntetni kívánja az összes szakszervezetet, és létrehoz egy kormányzati "érdekképviseletet", ahová mindenkinek kötelező lesz belépnie. Azt hiszem rendvédelmi kamara a neve.

Ha ez igaz, akkor cudar világ jön. Nemcsak bohóckodás forradalma, de minden más vélemény nyilvánítást ellehetetlenítenek ezzel. Szóval be lehet fogni a pofánkat, és dolgozni 65 éves korunkig a lemaradott technikával, a főnökök agyrémségeivel, a megbízhatósági vizsgálattal, a kifogásolhatatlan életvitellel 90.000Ft-ért.

2011. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:26


te ilyen jól keresel?! én csak 85 ezret kapok

2011. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 handibundi válasza:
felesleges mert most alakult a rendvédelmi kar oda muszáj belépni,akkor inkább (DAS)
2012. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!