Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök! Miért csak akkor...

Rendőrök! Miért csak akkor vagytok kemények, ha kilakoltatni kell és trafipaxozni? A cigányoktól miért féltek, nekik miért szabad mindent?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez politika.Szidd az aktuális kormányt inkább ,akik ilyen törvényeket hoznak ,hogy a rendőrnek menekülnie kell a bűnöző elöl, ha az cigány.
2011. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bumbi02 ***** válasza:
57%
bezzeg mikor a rendőrök erélyesebben felléptek anno, akkormeg ment a sírás rívás hogy ez fáj...
2011. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Ígyvan. 2006-ig a rendőrség sokkal keményebben kezelt mindenféle szituációt, de aztán az őszi nagy sírás után annyi lebaszást kaptak, hogy azóta nem mer a rendőr fellépni, mert még őt hurcolja meg a testület, illetve cafatjaira tépik mindenféle zugügyvédek.
2011. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

2006-ot ne keverjük már bele, mert mintha akkor történt volna azon az őszön egy másfajta esemény is, méghozzá egy Olaszliszka nevű településen. Talán rémlik még valakinek.

És szerintem igaza van a kérdezőnek, nem jó ez így.

Ha rendőrök, akkor védjenek is meg, és a cigányoktól is.

2011. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez a kérdés, és egyben állítás cáfolandó, mivel én kapásból nem így gondolkozom.

A rendőrség pedig a törvényeket tartatja be, és állítja a vétkezőket az igazságszolgáltatás elé. Miért tehet róla a rendőrség (és engedd meg, hogy magamra vegyem - én), hogy egy retkes rendőrökre támadó cigányt, aki 30 lopást minimum elkövetett, utána meg 1 héttel találkozok vele az utcán.

Szét van züllesztve itt minden. Tömeges pályaelhagyás, enyhébb törvények, több munka jut ezáltal 1 emberre...sorolhatnám. Persze a nagyfőnökök, és a statisztikájuk nem hazudnak, így higgyetek csak a számoknak, és az aktuális politikai szónoklatoknak.


Az a hír járja, hogy esküt kell tenni minden rendőrnek az új tákolmányra. Na én arra teszek esküt, amit be is tartok. Szóval ha a kormány az esküjéhez mérten 2 hét alatt rendet csinált, akkor miért nincs rend? Őket miért nem menesztik azért, mert megszegték az esküt? És ez csak 1 a 100 közül.

2011. nov. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Előző! Rendőr vagy?
2011. nov. 9. 16:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen
2011. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bumbi02 ***** válasza:
6%

2006-ot ne keverjük már bele, mert mintha akkor történt volna azon az őszön egy másfajta esemény is, méghozzá egy Olaszliszka nevű településen. Talán rémlik még valakinek.


És ott mit kellett volna csinálni? Kimegy a rendőrség és agyon ver mindenkit? Ne keverd ide olaszliszkát, ott nem a rendőri fellépés hiánya, vagy impotenciája okozta a lincselést...

2011. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én nem vagyok kemény kilakoltatásnál sem trafipaxnál, mert ezeket nem is csinálom


a sebességmérésről csak annyit hogy nem véletlen vannak kihelyezve a táblák, olyan érdekes, hogy aki nem lépi túl az nincs is megbüntetve


irodán dolgozom, napi 10 tárgyalásom tuti van, a 10 ből 7 roma, és nem félek tőlük ők is ugyan úgy megkapják a büntetést mint bárki más


jah és az a napi 7 roma tárgyalásom nem lenne ha az utcán lévő rendőr nem állítja meg és nem jelenti fel

szóval elhiheted, hogy dolgoznak ő k ott kint és nem is keveset


de amíg nem látjátok, hogy mik is történnek a 4 fal között addig csak szidni fogjátok a rendőröket

2011. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Legkevésbé a "kisrendőr" kérhető számon, annál inkább a vezetőik... fejétől bűzlik a hal, mindig! (értsd korrupció, "üzlet", stb.)

Mit gondolsz, a nyugatiból miért nem mentek még el a prostik és a drogárusok? Mert valakinek piszkosan jó pénz...!

2011. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!