Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megtekinthető valahol a...

Megtekinthető valahol a körözöttek _teljes_ listája? Vagy priuszt lehet nézni valahol?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon van egy ismerősöm, akiben már nem tudok megbízni. Érdekelne, hogy körözés alatt áll-e, vagy van-e priusza.

A top 100-as körözési listát láttam, de az nem elég.


Ha nem lehet sehol ezeket megnézni, hogyan lehet még bármi hasonló infót összeszedni?



2011. nov. 10. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Ha van egy rendőr ismerősöd, és vállalja, tőle megtudhatod.

Csak be kell szólnia a központba, és ott megnézik.

Igazoltatásnál is azt jelzik vissza nekik a benti kollégák, hogy körözés alatt áll-e a személy vagy sem.

Azt hiszem azt nem, hogy van-e priusza, de végülis nem vagyok benne biztos, mert tegyük fel, ha egy nehéz bűnözőt igazoltatnak, aki már vagy 15 évet rács mögött töltött összességében, bár most épp nem körözik, azért biztosan jeleznék nekik.

2011. nov. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs rendőr ismerősöm, úgyhogy nekem ez nem megoldható :(
2011. nov. 11. 15:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Érd el valamilyen módon, hogy igazoltassák.

Egyébként nem értem miért fontos azt neked megtudni, hogy neki van e priusza. Ha tudomásod van róla, hogy körözik, akkor jelentsd be, ha nincs akkor meg értelmetlen.

2011. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

priusza van=büntetett előéletű az egyén

ezt bünügyi nyilvántartó hivatal tudja

csak érintett kérésére adnak róla "bizonyítványt"

2011. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De ennék most körözöttet.
2011. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
akármelyik nyomozó 1 pillanat alatt meg tudja nézni ki kicsoda,volt e dolga a zsarukkal akár egy szabálysértése is,de mit számít a múltja? rendes veled a párod? jó a kapcsolatotok? szerelmesek vagytok? akkor illik vele tűzön vízen átmenni, ha nem bízol benne hazudozik akkor hagyd le,ne már az döntse el a párkapcsolatod milyen múltja van a srácnak,lehet azóta megváltozott.
2011. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bocs rosszul fejeztem ki magam: nemár hogy a Magyar Büntető Törvénykönyv döntse el a párkapcsolatod jövőjét
2011. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem párkapcsolatról van szó, egy nagyon jó barátnak tartott illetőről...
2011. nov. 12. 23:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Írod, hogy már nem tudsz benne megbízni.

Akkor ezek után már mindegy priuszos-e vagy sem, körözik-e vagy sem, nem?

Ne üzletelj vele, ne bízd meg semmivel, haverként tekints rá, ha pénzt kér, ne adj neki, ne hívd meg magatokhoz, hogy még véletlenül se tudjon ellopni semmit a lakásból, és nem lesz problémád.

2011. nov. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az anyátok picsáját azt , tudatlan gyökerek. Maradjatok magatoknak azt a buta fejeteket. Dehogy nézi meg rendőr ismerős nyomorultak mit terjesztetek baromságot ? Egy rendőrt ezzel az állását kockáztatja , ez nem így működik ,nem nézhet senkit önhatalmúlag
2022. aug. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!