Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mikből tevődik össze az...

Mikből tevődik össze az elérhető pontszám Rendészeti szakközép iskolánál?

Figyelt kérdés

Pontosan nem találtam erre vonatkozó információt, ezért kérdezném, hogy a felvételi ponthatárhoz szükséges pontszám mikből tevődik össze pontosan, és nagyjából mivel mennyit lehet elérni összesen?

(Olyant láttam, hogy fizikai felmérésre kaphatsz 100 pont körül is simán, de az gondolom nyilván nem ennyinek számít valósan a ponthatároknál, mert úgy bárki bejuthatna)


2012. jan. 17. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

225pontot lehet elérni tavaly mrszkin 176 ponttal már belehetett jutni

Fizikain max 125 pontot kaphatsz (5gyakorlat és 1 gyakszi maximum 25pontot ér)

Műveltségi teszt 100pont (50kérdés van és minden kérdés két pontot ér)


és ebből a kettőből tevődik össze


Szép napot:)


Am melyikbe szeretnél jelentkezni?

2012. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szegedi, nagyon jó a válaszod, még annyival kiegészíthetnéd, hogy miként tevődik össze a kettőből, talán az átlaguk? Köszi szépen előre is!
2012. jan. 18. 21:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szóltam, csak sietve olvastam és átugrottam a részletek közt. Egyébként azért választottam Szegedet mert sok jót is hallottam arról a suliról, és az van a legközelebb is hozzánk, és ahogy elnéztem a ponthatárok máshol is ekörül vannak, szóval köszi a választ!
2012. jan. 18. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!