Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendészeti szakközép iskolába...

Rendészeti szakközép iskolába akarok menni Pestin ill. a Miskolcin gondolkodok? Néhány kérdés ezzel kapcsolatban!

Figyelt kérdés

Úgy hallottam h a Miskolciba több embert vesznek fel meg olyat is hallottam h könnyebb bekerülni Igaz e?


Ill. igaz e h itt nem nézik úgymond a tanulmányi eredményt hanem csak azt nézik h mennyi pontot tdsz összeszedni a fizikai erőnlétin (max:125) és a műveltségin (max:100) ez dönti el a bekerülésedet? (természetesen ha átmentél a pszichológián és az egészségügy)



Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat :)


2011. okt. 31. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Hello. Az első kérdésedre. Igaz, hogy több embert vesznek fel Miskolcra, mint Adyligetre. Miskolcra vesznek fel a legtöbb embert a négy szakközép közül az országban. A felvételi pontok is ide a legalacsonyabbak.

A tanulmányi eredményt nem nézik, a fizikai és műveltségi pontokból fog összeállni a felvételi pont. Ott kell oda tenni magad. ;)

2011. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

húúúú nagyon szépen köszönöm a gyors választ :)


és kb mennyit kéne elérjek ebből a 225pontból h felvegyenek ? 200-tól már felvesznek? vagy még nem :/

2011. okt. 31. 19:14
 3/5 A kérdező kommentje:
igazából csak a műveltségi teszttől félek h nem lesz meg csak az 50-60pont ami kevés :S még úgy is h ha mondjuk legrosszabb esetben is 120pontot érnék el a fizikai akkor is csak 170-180körül van ami sztem eléggé az átlag :S
2011. okt. 31. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:

A 200 pont bármelyik suliba elég lenne. De mint már írtam Miskolcra a legkevesebb a pont. A 2011-es alapévfolyamra 175 pont volt. De ez nem azt jelenti, hogy jövőre is ennyi lesz. Készülj keményen a fizikaira is meg a műveltségire is. Ha 200 pontod lesz akkor nem kell a pontok miatt aggódnod hidd el.;)

A műveltségire meg olvasd el az ajánlott irodalmakat. Töriből (évszámokkal, nevekkel, helyszínekkel...) és állampolgári ismeretekből.

2011. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 31. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!