Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mondanátok egy két dolgot...

Boga07 kérdése:

Mondanátok egy két dolgot mondani a vizirendőrségről, hogy milyen a munkájuk konkrétan?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
igazoltatják a halakat, hüllőket
2012. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kihagytam, de értelmes válaszokat várok, mert engem komolyan érdekel
2012. jan. 21. 21:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Vizes.
2012. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván a vízen közlekedő járművek és vezetőik ellenőrzése. Strandokon a rend fenntartása. Nem kell nagy ész ehhez. Meg google a barátod.
2012. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ezeket a dolgokat én is tudtam valami extrémebb feladatra gondoltam
2012. jan. 22. 09:00
 6/15 anonim válasza:
88%

A fentieken kívül van még egy csomó adminisztrációs munkájuk , egészen biztos nekik is jelentéseket kell írniuk meg ilyesmi. Na és persze biztos nekik is van hétvégi meg éjszakai ügyeletük...

Nekem még nagyon régen volt az apukám vízirendőr a Tiszán,akkor még érdekes dolgokat is csináltak, engem is elvitt néha a motorcsónakkal, ma már nem nagyon van motorcsónak sem... Ja, amúgy meg a vízihullák is hozzájuk tartoznak - mint extrémitás!

2012. jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A linkben megtalálod az összes feladatukat: [link]
2012. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%
Az előzőekben felsoroltakon túl, általában a vízi rendőrök szedik ki a vízi hullákat is!
2012. jan. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mint egy rendőr, a vízen. Tehát igazoltathat arra járó csónakost, motorcsónakost, horgászokat, engedélyeket kérhet, fürdőzöket, ha tiltott helyen fürdenek, ő feladatuk a vizi gyilkossági tettek felügyelete, és kivizsgálása, kivéve ha más szakcsoporttal együtt nyomoznak. Igazából M.o-n az öt nagy folyónak és a nagy tavainknak van jelentős állományuk, és fele annyi feladatuk sincs, mint a tengeri társaiké. (Extrém feladatok: pl a dunai agusztus 20-i tüzijáték vizibiztosítása, a gyanús vízügyi(felszíni folyó/tó) problémák naplózása majd továbbadása az illetékes szerv felé...

De ha ennyire érdekel a téma akkor kérdezed meg a kerületi/területi/városi rendészettől. :)

2012. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
remélem lassan tudok vele beszélni, oda adtam be kérelmem, kívülről ez a rendőri munka tetszik a legjobban
2012. jan. 25. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!