Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek a Terrorelhá...

Alfred Stokes kérdése:

Mi a véleményetek a Terrorelhárítási Központról?

Figyelt kérdés
Büszkék legyünk rájuk, mert legalább van egy szervezet amit belehet vetni "nehézfiúk" ellen, kommandós világbajnokságon a legjobbak között vannak... Vagy... ne legyünk rájuk büszkék és miért?

2012. febr. 2. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%

Jól hangzik, de szerintem felesleges pénzkidobás - itthon nincs olyan, hogy terrorizmus (hacsak a fidesz politikája nem számít annak...).

Normális, fizetett hadsereg kellene inkább, akiket a "nehézfiúk" ellen küldhetnének (már ha lennének ilyenek Mo.-n).

2012. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na jó, ne keverjük össze a honvédséget a rendőrséggel! Teljesen más a feladatuk. Én voltan katona...
2012. febr. 2. 13:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Hajdu János egy igazi férfi ez a véleményem:))
2012. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Mostanában sétáltam a körúton, egyszer csak nagy szirénázást kezdtem hallani. Jött egy rendőrautó, majd egy nagyobb, majd egy még nagyobb, és a végén egy TEK-es páncélos. Majd befostam, elég tekintélyt parancsolóak voltak. Gondoltam is, hogy valaki nagyon megszívja akkor este :)
2012. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A kulisszák mögé nem lát az ember, a "reklámjuk" nagyon jó, hogy "sohasem hibáznak".. nos ilyen kérem szépen természetesen nincsen...:) De jól hangzik:)


Szerintem sajnos szükség van rájuk, mert mióta nyitva vannak a határok, a bűnözés igencsak megszaporodott.. és nem csak a kisstílűek..! Emellett rengeteg akciójuk nem ismert, de külföldre is dolgoznak. Nem arról van szó, hogy csak a terroristák ellen kell őket bevetni. Ezért én személy szerint nem szeretem ezt az elnevezést. ("terrorelhárítók")

Ami zavar, hogy nem politikamentes a dolog és ahhoz, hogy működhessenek, politikusok seggét kell nyalniuk és sok minden felett szemet hunyniuk.

Büszkének én büszke vagyok rájuk, szakmailag világszínvonalon nagyon jók...

2012. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
EU-s követelmény, hogy minden tagországban legyen egy terrorelhárító szerv. Egyébként tényleg nagyon jók, igaz, egyszer hibáztak, amikor rossz címre mentek, azt a média eléggé felkapta. Szerintem elég világszínvonalú csapat, de az engem is zavar, hogy nem politika-mentes a dolog, és eléggé protekciós hely.
2012. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Editte ***** válasza:

Hali:)

Roppant büszke vagyok Rájuk, nagyszerűek, impozánsak:) Azt gondolom, megnyugtató az a tudat, hogy van egy csapat, aki segíteni tud, ha egy magyar külföldön bajba kerül:) Persze nem csak ott. A személyvédőkről és a többiekről kicsit kevesebb a hír, de természetesen Őket is értem a fentiek alatt:) Pláne:D

2012. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hali Editte! Feltettél egy újabb kérdést helyettem! A személyvédőkről tényleg nem tudni szinte semmit. Róluk ki tud?
2012. febr. 2. 20:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Olvassátok el Tarjányi Péter: A balkán angyalai c. könyvét. Érdemes, akit valóban érdekel a "kommandó"...:)
2012. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Editte ***** válasza:

Hali:)

9-es!:)

Engem ugyan annyira nem érdekel a "kommandó", de elolvasom akkor, ha Te vállalod, hogy elolvasod Irwin Shaw: Oroszlánkönykök vagy Joseph Heller: A 22-es csapdája című könyvet. Megegyeztünk?:) Pacsit rá!:) Ha végeztél az olvasással, majd írd ki kérdésnek!:)

2012. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!