Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Beadtam az önéletrajzomat a...

Beadtam az önéletrajzomat a Fővárosi Büntetés-végrehajtás Intézetnek; mennyi idő (nap/hét/hónap) múlva fognak nekem visszajelezni?

Figyelt kérdés
Biztonsági felügyelő szeretnék majd lenni.
2012. febr. 6. 16:31
 1/6 A kérdező kommentje:
*Büntetés-végrehajtási
2012. febr. 6. 16:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked még ez az első ilyen próbálkozásod, nekem már sajnos több is volt, és az a tapasztalatom, hogy ha nem kellesz, akkor 10-ből 9-en sose jeleznek vissza. Esetleg telefonálgathatsz, de többnyire akkor se tudsz kiszedni senkiből semmit. Ha kellesz, akkor függ a szervezet méretétől is, hogy mennyi idő. Egy nagyobb, bürokratikusabb szervezet nehezebben mozdul, de úgy általában 2-4 héten belül jelentkezhetnek. Egy hónapon túl már nem jellemző, de néha lehet egy csoda, és előfordulhat, hogy sokkal később is pl. akkor, ha már valakit fel akartak venni, de visszalépett.
2012. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első próbálkozás. Állítólag biztonsági felügyelőből hiány van, szóval elvileg esély van arra, hogy 1 héten belül válaszoljanak, nem? :)
2012. febr. 6. 18:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Még mindig nem válaszoltak :)
2012. febr. 28. 23:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondtam...
2012. febr. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És még a BFB-től sem írtak vissza.. :(
2012. febr. 29. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!